SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем ли ще е ако направя копие на страница в сайта.

Danail

New member
Добър ден, бих искал да знам дали ще е проблем ако направя копие на страница А и я направя като страница Б?
Проблема ми е следният:
Имам страница с наименование на URL-адреса : /арт-лампи.
Искам да направя копие на тази страничка и да направя URL-адреса /лампи но да има и арт-лампи.
Сега този метод ли е най-добре или има по-добър?
 
Според мен, ще е по-добре да смениш заглавията и поне част от текста, да ги оптимизираш за лампите на страница 2.. Конкретизирай какви са тези лампи и защо са на втора старница.
 
Последно редактирано:
Благодаря за бързият и точен отговор и на двамата :) много мило!
Правя го с цел че за думата (лампи).
Когато направя скенер за тази дума, съм доста назад даже нямам линк и така лоша работа.
Но не само за лампи съм така и мисля че ако сменя на лампи адреса ще се фиксне всичко! :)
 
Привет Данаил, съветвам те да не си правиш експерименти, тъй като нещата в оптимизацията не са така прости, както може би изглеждат на пръв поглед. Обърни се към някой колега да ти направи анализ на сайта, или отдели няколко месеца, за да изчетеш малко информация по въпроса.
 

Горе