SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

75 беклинка от .edu и .gov домейни

BullBlogger

С рогите напред
Не съм сигурен, кой може да вижда тази секция. Веднъж попаднах на юзър с две-три мнения, който се беше изказал тук, а нещо не ми се ще да си споделям списъка с всеки срещнат. Моля, проявете разбиране.

Какво съдържа списъка:

75 url където можете да пуснете линк с анкор. Линковете са с автоматично одобрение. Всички домейни са edu и gov. Брой домейни - 20

Статистика за Пейдж ранка на домейните.

Page rank
N/A 15
0 0
1 0
2 0
3 25
4 4
5 28
6 1
7 1
8 1

Линк към файла за теглене

http://www.mediafire.com/?a3fwac35xu746c2

Файлът е защитен с парола. Паролата ще дам на ЛС на всеки член на webmasterbg.org, който отговаря на ВСИЧКИ условия по-долу

* да е регистриран преди мен
* да има положителна (зелена) форумна репутация
* да е с не по-малко от 50 мнения.

Админите и модераторите естествено правят изключение - те ще получат паролата без условия

Ще ви бъда благодарен ако:
- запазите списъка за лично ползване
- цъкнете бутона за репутация

Благодаря!
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Не съм сигурен, кой може да вижда тази секция. Веднъж попаднах на юзър с две-три мнения, който се беше изказал тук, а нещо не ми се ще да си споделям списъка с всеки срещнат. Моля, проявете разбиране.

Още някой друг пост и ще можеш да я пускаш само за тези които ти покриват изискванията :)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Ха, ха ;)

Добър пост. Аз отговарям на условията. Ама не знам как се цъка на бутона за репутацията. Ако ми кажеш къде да го търся, ще го цъкна. ;)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

абе за да избегна някакви недоразумения

- като казах "цъкнете бутона за репутация" някак си имах предвид зелена репутация
- като помолих за разбиране се надявах, че четящите ще ме разберат, че това все пак е блекхат секция и няма да ми начервят репичката

кой и защо ми наби тия три червени плюса наистина не разбирам

всеки, който отговаря на условията и е поискал списъка има паролата на лично

ЕДИТ: а, сори поствал съм докато си писал
 
  • Like
Реакции: lyuk
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

- като казах "цъкнете бутона за репутация" някак си имах предвид зелена репутация
Дето се вика, внимавай какво и как си пожелаваш.
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

- като казах "цъкнете бутона за репутация" някак си имах предвид зелена репутация
- като помолих за разбиране се надявах, че четящите ще ме разберат, че това все пак е блекхат секция и няма да ми начервят репичката

кой и защо ми наби тия три червени плюса наистина не разбирам

Не му мисли, прати паролата :)
 
  • Like
Реакции: lyuk
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Не съм сигурен, кой може да вижда тази секция. Веднъж попаднах на юзър с две-три мнения, който се беше изказал тук, а нещо не ми се ще да си споделям списъка с всеки срещнат. Моля, проявете разбиране.

Какво съдържа списъка:

75 url където можете да пуснете линк с анкор. Линковете са с автоматично одобрение. Всички домейни са edu и gov. Брой домейни - 20

Статистика за Пейдж ранка на домейните.

Page rank
N/A 15
0 0
1 0
2 0
3 25
4 4
5 28
6 1
7 1
8 1

Линк към файла за теглене

http://www.mediafire.com/?a3fwac35xu746c2

Файлът е защитен с парола. Паролата ще дам на ЛС на всеки член на webmasterbg.org, който отговаря на ВСИЧКИ условия по-долу

* да е регистриран преди мен
* да има положителна (зелена) форумна репутация
* да е с не по-малко от 50 мнения.

Админите и модераторите естествено правят изключение - те ще получат паролата без условия

Ще ви бъда благодарен ако:
- запазите списъка за лично ползване
- цъкнете бутона за репутация

Благодаря!

честно казано би било добре да го имам, за съжаление не съм регнат преди теб. Е ако решиш, че можеш да направиш изключение ще се радвам.
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

A който отговаря на всички условия, само дето е регистриран след теб, как може да я получи? :)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Не съм сигурен, кой може да вижда тази секция. Веднъж попаднах на юзър с две-три мнения, който се беше изказал тук, а нещо не ми се ще да си споделям списъка с всеки срещнат. Моля, проявете разбиране.

Какво съдържа списъка:

75 url където можете да пуснете линк с анкор. Линковете са с автоматично одобрение. Всички домейни са edu и gov. Брой домейни - 20

Статистика за Пейдж ранка на домейните.

Page rank
N/A 15
0 0
1 0
2 0
3 25
4 4
5 28
6 1
7 1
8 1

Линк към файла за теглене

http://www.mediafire.com/?a3fwac35xu746c2

Файлът е защитен с парола. Паролата ще дам на ЛС на всеки член на webmasterbg.org, който отговаря на ВСИЧКИ условия по-долу

* да е регистриран преди мен
* да има положителна (зелена) форумна репутация
* да е с не по-малко от 50 мнения.

Админите и модераторите естествено правят изключение - те ще получат паролата без условия

Ще ви бъда благодарен ако:
- запазите списъка за лично ползване
- цъкнете бутона за репутация

Благодаря!


Мерси. Доста полезни линкове.
Радвам се че някой от време на време помага. ;)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

След като разгледах файла, мога смело да кажа, че списъка е полезен наистина. Може би линковете няма да са точно от най-качествените възможни по принцип, но пък за такъв тип ликове смятам, че всеки би се радвал на почти какъвто и да е.
Списъка е добре направен, мисля че дори може да се извадят още адреси от съответните сайтове. Към края на списъка открих само 2 сайта които явно междувременно са сложили nofollow, но смятам това ни най-малко не помрачава идеята :)
Браво за споделения материал.
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Ама, как само ги налазихте.... Мразим спама,а :D
Благодаря още веднъж за списъка. По щастливо стечение на обстоятелствата и аз ще намажа.
Не мога да анализирам като BATTERY, но знам че всеки edu/gov линк е добре дошъл ( а трудничко се намират)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Наистина много работа е свършена по набирането на списъка. Проблемът е, че в статиите, които отворих имаше по над 600 коментара, част от тях чист спам. Т.е. линковете от таквиа страници едва ли ще добавят някаква стойност към вашия сайт. Разбира се, ако не знаете как да си набавите линкове, този списък ще свърши работа като за начало.

П.П. Друг проблем с еду линковете от блогове е, че след като студентът завърши дадения университет, неговият блог се заличава.
 
Последно редактирано:
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Наистина много работа е свършена по набирането на списъка. Проблемът е, че в статиите, които отворих имаше по над 600 коментара, част от тях чист спам. Т.е. линковете от таквиа страници едва ли ще добавят някаква стойност към вашия сайт. Разбира се, ако не знаете как да си набавите линкове, този списък ще свърши работа като за начало.

П.П. Друг проблем с еду линковете от блогове е, че след като студентът завърши дадения университет, неговият блог се заличава.

споменатото по-горе наистина е факт, но пък мисля, че рзчовърквайки леко в самите сайтове може да се открият и по-добри местенца в тях където да няма чак такъв наплив .. или дай боже никакъв :)
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

лек офф: а, всъщност има ли някакви ограничения за видимостта на тази секция от потребителите? виждам, че не се индексира, но не мога да разбера дали има някакво изискване за брой мнения или престой във форума за да е видима секция блекхат? някъде видях мнение от потребител с много малко постове - просто сега не го намирам
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Чудесна работа, ще влязат в употреба. Мерси, BullBlogger!
Сега ако някой даде списък с личните блогове на студенти първокурсници, цена няма да има :D
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

полезен е. Пробвах само два блога за сега.
Има мноооого мнения, но пак е нещо, дори и малко, особено за думи на кирилица. ще видим.
единия от блоговете го уцелих 'но фолол'.
Офф има ли начин за търсене на такъв тип блогове, нещо паяк, или знам ли кво?
Ако ми намерите огромен списък с блогове мога да драсна нещо дето да ги обиколи и да върне тия дето нямат 'но фолол' атрибут на линковете си. Поне за начало.
 
Re: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

какво разбираш под огромен? колко голям ти трябва за тестове?

еми идеалния вариант в всички блогове в нета :) ама колкото намерим.
бота ми ще мине през тях, ще провери дали имат 'но фолол' атрибути и ако нямат, ще добави адреса в списък. Не е 100% ефективен или без грешки, ама пак е нещо
 

Горе