SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Копирани (1 към1) страници от сайта ми

ianis-build

Active member
Докато си проверявах връзките в GWT открих, че сайта по-долу е копирал цялото съдържание, от дадени страници на моя сайт (основно темите), ако отворите адреса ще видите страница от моя сайт качена на техния сървър.
Моля за съвет как да се справя с това дублирано съдържание?

HTML:
tdx.223.yi.org/0/?url=bG10aC5pdmlya29wMDI1MiVhbjAyNTIldG5vbWVyL3VlLmRsaXViLXNpbmFpLy9BMyVwdHRo
 
За: Копирани (1 към1) страници от сайта ми

За: Копирани (1 към1) страници от сайта ми

Докато си проверявах връзките в GWT открих, че сайта по-долу е копирал цялото съдържание, от дадени страници на моя сайт (основно темите)...

Добре дошъл в отбора! На мен не цели статии и страници - цели сайтове ми копират.
 
Re: Копирани (1 към1) страници от сайта ми

Пробвайте като за начало да блокирате IP-тата на съответните сайтове. В повечето случаи това са просто уеб проксита и елементарно блокиране решава проблема.

А ако имат кеширане и не се премахне след блокирането, тогава пускайте DMCA и готово :)
 
Re: Копирани (1 към1) страници от сайта ми

cloxy - моля те да ми обясниш как да блокирам IP-тата на сайта (в c-panel ли се прави?)

borislav123 - мерси ще пусна един репорт.

Утре цял ден съм на работа затова ще пиша като се прибера.
Мерси много за отговорите.
 
Re: Копирани (1 към1) страници от сайта ми

След подадения репорт, съдържанието е премахнато. Сега, като отворя някоя от страниците ми показва това:
Traceback (most recent call last):
File "/base/python_runtime/python_lib/versions/1/google/appengine/ext/webapp/_webapp25.py", line 714, in __call__
handler.get(*groups)
File "/base/data/home/apps/s~223-p2/1.366550179283502760/index.py", line 34, in get
self.fetch(urlfetch.GET)
File "/base/data/home/apps/s~223-p2/1.366550179283502760/index.py", line 45, in fetch
return self.show_fetch_content(fetch_url, method)
File "/base/data/home/apps/s~223-p2/1.366550179283502760/index.py", line 95, in show_fetch_content
result = urlfetch.fetch(fetch_url, self.request.body, method, headers=self.request.headers, follow_redirects=False, deadline=10)
File "/base/python_runtime/python_lib/versions/1/google/appengine/api/urlfetch.py", line 270, in fetch
return rpc.get_result()
File "/base/python_runtime/python_lib/versions/1/google/appengine/api/apiproxy_stub_map.py", line 604, in get_result
return self.__get_result_hook(self)
File "/base/python_runtime/python_lib/versions/1/google/appengine/api/urlfetch.py", line 403, in _get_fetch_result
raise DownloadError("Unable to fetch URL: " + url + error_detail)
DownloadError: Unable to fetch URL: http://ianis-build.eu/deinost.html
но в GWT ги показва като "Изчакващи URL адреси". Въпросът ми е дали гугъл се е намесил или просто админите на сайта са премахнали страниците.
 
Duplicate content will never make your website appear in the top search. Because of which your website ranking will go down. If you want your website ranking to be incremental, then you have to remove duplicate content and replace it with unique content.
 

Горе