SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

ipt

New member
Имам сайт, който се нуждае от "ремонт".
При опит за валидация на: validator.w3.org
Ми дава "8 Errors, 1 warning(s)"

Най-вероятно това е и причината GoogleBot в Уебмастерс тоолс да ми отказва да го фетчне. Дава ми Internal error 500

сайта е

AXESSIVE | Online store for axes and other tools & collectibles

Хвърлете му едно око, и ако прецените, че можете да отстраните грешките, с радост ще очаквам да се свържете с мен....

:)
Поздрави
 
За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

Намери се майстор....
Моля, админа да изтрие темата.
Благодаря!
 
За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

Тъкмо админите решиха да помогнат и те. Темата няма да се изтрие, а ти при добро желание ще поясниш какъв е бил проблема и как сте го отстранили.
 
За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

Не съм сигурен какъв е проблема...
Предполагам, че е нещо дребничко...
Бинг бот и Яхоо бот го флечват, но Гугъл бот спира след хедъра и дава Интърнал ерор 500.
През браузърите се отваря без проблеми.
Проверил съм роботс и сайтмап е наред...
Един младеж се нае да поработи.
Когато се отстрани проблема - ще го споделя с удоволствие...

Офф топик:
Това, че нямам право на едит на пост, който съм пуснал е тъпо.
 
Re: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

Имаш право на редакция, но е определено време, след което трябва да пуснеш ново мнение.
 
За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

Друго което да провериш:
1. .htaccess файла
2. Сайта може да има буби.

Офф топик: Не виждам защо някой от модераторите или админите трябва да са виновни за начина по който се чувстваш.
 
За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

За: Имам нужда от помощ за Internal error 500 от Гугъл Бот в Уебмастер тулс

1. .htaccess файла си е наред.
2. Незнам какво е "буби", но майстора ми се отказа след ~ 2 часа борба- "Не става брат!...
3. Открих проблема след още 3 часа борба - общо ок. 8 часа от живота ми отминаха безвъзвратно.... Сега всичко е наред. Гугъл бота индексира.
Поредният случай, в който някой ни предлага нещо безплатно, но умишлено повредено, за да се върнеш при него и да иска да му платиш за "съпорт"...
Отвлякох се...
Имаше текстов файл, който явно бе заложен със самата инсталация от разработчиците на "безплатният" продукт, който не позволяваше на бота на гугъл да го фетчне, а оттам и да го индексира.

Офф топик- 2:
Не виждам, защо в този форум да няма копче "Изтрий профила/акаунта и всичко свързано с него и неговите постове" - така както е в повечето форуми и социални мрежи... Това би ме накарало наистина да се почувствам добре!
Изиграйте ролята на бутона, моля!
 

Горе