Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Списък със сайтове за обяви даващи връзка

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

За: Списък със сайтове за обяви даващи връзка

Пич, погледни си сайта. Няма такова животно като rel="follow" или слагаш rel="nofollow" на линковете или въобще забравяш за rel= атрибута. Иначе в момента наистина е Dofollow линка който даваш. Нека обаче не превръщаме темата в безплатен ресурс за линкове на собственици на сайтове за обяви

Коментар

Re: Списък със сайтове за обяви даващи връзка

Много ми е любопитно, как точно ползвате този списък. Ще споделите ли ? Например: Ами регвам всичко с 1 заглавие, линк към един адрес и с едно и също описание, или пък друго ?

Коментар

За: Re: Списък със сайтове за обяви даващи връзка

Първоначално публикувано от w3bs1t3 View Post
        Много ми е любопитно, как точно ползвате този списък. Ще споделите ли ? Например: Ами регвам всичко с 1 заглавие, линк към един адрес и с едно и също описание, или пък друго ?
        Желателно е да не слагаш едно и също заглавие и описание. Но тъй като е обява не е чак такъв проблем, ако повториш няколко. Ако имаш онлайн магазин примерно е добре да си пуснеш обява към домейна на магазина, и различни обяви за различните категории от продукти. Много са ползотворни обявите за промоции и намаления.

Коментар

За: Списък със сайтове за обяви даващи връзка

Здравейте, пиша Ви с молба да добавите сайта http://zor.bg/ в направеният от Вас списък. Сайта е с PR3, не е необходима предварителна регистрация за да се добавят обяви.
          Предварително Благодаря

Коментар

Един сайт за обяви и от мен http://vsichkiobiavi.com
            Последна редакция от tigerboy; 28-04-2014, 10:19 PM.

Коментар

Този сайт дава реален линк към агенции за работа в градовете. Обяви за Работа

Коментар

Един и от мен дава dofollow link в каталога на фирмите http://onlineruse.com

Коментар

Аз преди така намери 70-100 сайта за обяви, общо 300 сайта преглеждат, но нямаше почти никакъв ефект. Накрая само на 20% от обявите остават, повечето се трият автоматично до 30 дени. Даже в тези, в които нямаше линк слагах само урл адрес, домейна и ранг 1 не се качи. Явно проблема е, че са пълни с копиран и пастиран текст и положението им е като на социялките, които бяха модерни преди 5 години.
                  Форумите бият, обявите по всички параграфи
                  Истината е в големите сайтве, с рекламни статии, но трябват пари.

Коментар

Можете да добавите и https://osem.bg

Коментар

Благодаря на колегата за списъка. Имам само един въпрос. Линковете от подобни сайтове не са ли рискови? Някой пробвал ли е и имал ли е положителен ефект от тях. Благодаря Ви предварително!

Коментар

Първоначално публикувано от scoobydoo View Post
                        Re: Списък със сайтове за обяви даващи връзка

До сега не съм правил линк билдинг от такива сайтове, но сега ще се замисля . Мерси за списъка.
                        Странно, в този форум и тази картинка те помня от 5+ години, а не си правил това. Аз го играх преди 3 години, със 100 сайта, не видях ползва. По-голям проблем, е че в повечето сайтове обявата е временна, от 100 сайта да останат 20 вечни.
                        Моята теория беше, че тези сайтове са си оспамени, макар и в тях да няма много изходящи линкове, са пълни с копирано съдържание, малко текст, а много страници, т.е. балони.
                        Като че ли най-добрите линкове си остават сайтовете с реален трафик, от които линкове идват и посещения, но по 200+ лева за линк, трудно се дават.

Коментар

Изчакайте...
                        X