SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

1000+ БЕЗПЛАТНИ ЛИНКА

KALOS

New member
1000 ФОРУМНИ ЛИНКА, или 500 пак такива от форуми с ПР#0 /повечето с единица/ или над 10000 от блог коментари..
След като си използвате безплатните, цената на този пакет е ..$1!
Пробвах ги, засега линковете си стоят, пращат пълен рипорт и са изключително бързи.


ТУК /афф линк * thanks/

Без афф :(
 
Re: 1000+ БЕЗПЛАТНИ ЛИНКА

Само да допълня, понеже ги ползвам от доста време. Можете в eBay да ги получите на още по-ниска цена ако не бързате и имате търпение. Ника на собственика на _247backlinks.info в eBay e ibuyvideocards. Купувал съм 3000 кредита за $0.60, 50 000 за около $20 и т.н. Сега малко е поограничил предлагането, понеже няма голям интерес.
 
За: 1000+ БЕЗПЛАТНИ ЛИНКА

За: 1000+ БЕЗПЛАТНИ ЛИНКА

Добре хора не можах да разбера, как да използвам тези линкове. Регистрирах се, смених си паролата и ми изписва, You have 1,000 backlinks remaining to use.

You can ADD BACKLINKS to your account immediately and begin using them right away.
В смисъл мога ли да ги използвам сега, без да закупувам други ?
 
Re: 1000+ БЕЗПЛАТНИ ЛИНКА

1. Имаш бутон CREATE A PROJECT to get started!
2. Появява се нов прозорец
3. Въвеждаш: Project Name: , URLs: , Keywords: ......
4. Link Type: е най-важният бутон, от тук избираш какви линкове искаш
5. Даваш SAVE NEW PROJECT
6. След това се появява една таблица с текущите проекти, от там избиеаш PROMOTE
7. Готово
 
За: 1000+ БЕЗПЛАТНИ ЛИНКА

За: 1000+ БЕЗПЛАТНИ ЛИНКА

Пробвах усугата, но повечето то тези линкове са от здраво оспамени сайтове и не струват! Аз не бих ги ползвал за главните си сайтове, но всеки сам си преценява...
 
Re: 1000+ БЕЗПЛАТНИ ЛИНКА

Линковете са единствено и само полезни за сателитки и социалки, плюс това няма гаранция, че ще останат повече от 1 седмица. Така е и описано на самият сайт. Все пак, за $1 не можете да очаквате 1000 ПР4+ беклинка :) с нисък OBL.... Подходящи са, да напомните на Г, че тук там имате социалки и няколко сателита.
 

Горе