Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Monitor4o - Следене на URL параметри

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

За: Monitor4o - Следене на URL параметри

Scoobydoo - Направих си регистрация веднага щом видях тула и съм изключително доволен от функционалността му. Ще видя и новите екстри. Много добре е направн и е супер удобен. Много ми харесва функцията, която е известява на мейла за промени в данните. Просто, докато проверяваш мейла си разбираш и какво се случва със даден сайт. Няма нужда да следиш на 10 места през ден.
    Поздравявам те за идеята и за добрата работа!

Коментар

За: Monitor4o - Следене на URL параметри

@toniintro
      Супер. Много се радвам

Между другото известяването е само за Moz данните и сега като се замисля, не съм го писал това, понеже когато го правех, нямаше Social раздел. Сега ще го оправя.

За социалните данни не знам как точно да направя известяване, понеже те се променят доста често (обикновено). За това не съм направил за тях. Там може би трябва да направя опция за месечен отчет. Хмм...
      Последна редакция от scoobydoo; 07-11-2013, 01:07 PM.

Коментар

Здравейте .

След 2 години леко изоставяне, пуснах една нова екстра, която ми е любима. Вече може да гледате историята на Moz данните. Там при черните бутони има нов бутон (първо изберете един URL с отметка).

И добрата новина за тези, които вече ползват инструмента от известно време, е че данните се събират отдавна, просто бяха скрити. Така че ще можете да видите данните назад до деня на добавяне на URL-а (за текущо добавените адреси).

Click image for larger version

Name:	monitor4o-7.jpg
Views:	1
Size:	43.6 KB
ID:	1468

Уточнение: Напоследък почнаха доста да се менят през ден-два MR данните без да има MOZ ъпдейт, което е странно. Варират между две стойности, което ще видите и в историята си. Ще ги питам тези от Моз защо не са им стабилни данните, да видим...

Редактирано: Осъзнах, че е важно да спомена, че ако сега се регистрирате и добавите УРЛ, то няма да можете да видите история за миналото! Тепърва ще почне да се следи адреса и да се трупа история за дните от сега нататък.
        Последна редакция от scoobydoo; 30-08-2015, 07:57 PM.

Коментар

Аха, много добра опция. Много го обичам твоя тул, защото даже е супер мързеливо, когато те подсеща да погледнеш, че има промяна в данните. Ползвам го, откакто го има и съм супер доволен.

Коментар

Направих над 10 опита да се регистрирам. Капчата е напълно неотгаваема, но дори да я уцеля, не ми приема парола с големи, малки букви, число и специален знак.

Коментар

Първоначално публикувано от cloxy View Post
              Направих над 10 опита да се регистрирам. Капчата е напълно неотгаваема, но дори да я уцеля, не ми приема парола с големи, малки букви, число и специален знак.
              Съжалявам, че така се е получило . Специално са избрани шрифтове, които затрудняват капча-разбиващите програми. Сега премахнах доста от шрифтовете и оставих тези, които смятам за най-четими. Виж дали сега е добре.
              За паролата изискванията се виждат като се посочи въпросителния знак до полето, което попълваш. Едно от тях е да е поне 8 символа, предполагам това не си спазил. Не изисква дори главни букви и специални знаци. Например би приело паролата: aaaa7777
              Последна редакция от scoobydoo; 30-08-2015, 11:06 PM.

Коментар

Поздравления ! Вече се регистрирах и АПИ ключа ми го прие без проблем

Коментар

toniintro
                  iasen2
                  Радвам се, че ви харесва и че няма проблеми .

Коментар

Първоначално публикувано от scoobydoo View Post

Съжалявам, че така се е получило . Специално са избрани шрифтове, които затрудняват капча-разбиващите програми. Сега премахнах доста от шрифтовете и оставих тези, които смятам за най-четими. Виж дали сега е добре.
                    За паролата изискванията се виждат като се посочи въпросителния знак до полето, което попълваш. Едно от тях е да е поне 8 символа, предполагам това не си спазил. Не изисква дори главни букви и специални знаци. Например би приело паролата: aaaa7777
                    Ползвай https://www.google.com/recaptcha/intro/index.html

Коментар

Първоначално публикувано от uphero View Post
                      Хмм... Изглежда интересно. Добре са оправили онзи размазан текст дето не се чете. Но за сега ще пропусна. Колкото по-малко външни услуги, и колкото по-малко неща, които не знам как точно работят, толкова по-малко проблеми.

Коментар

Здравейте.

Само да вметна, че в новата версия вече се следи и нов MOZ параметър: EEL (External Equity Links) - броя на фолоу линковете и 301 редиректите от други сайтове сочещи към URL-а.
                        Също вече може да добавяте по 60 URL-а на акаунт в MOZ раздела (вместо 20).
                        Има и промяна в дизайна.
                        Останалите промени са по-малки.

Цък: http://tool4o.com/monitor4o/

(Следващия път ще има подобрения по социалния раздел. И една негативна промяна, ще спират евентуално туитър данните скоро.)

Поздрави.
                        Последна редакция от scoobydoo; 14-11-2015, 07:43 PM.

Коментар

Пуснах новата версия 2.3.0 => http://tool4o.com/monitor4o/

В раздела за социални статистики, вече могат да се следят:

- Facebook Total (ново)
                          - Facebook Likes
                          - Facebook Shares
                          - Facebook Comments (ново)
                          - Googlе Plus Ones
                          - Pinterest Pins (ново)
                          - LinkedIn Shares (ново)

Плюс това, вече има и история за тези данни. Увеличен е лимита за URL адреси на 60 и се проверяват по-често (веднъж на 24 часа).

Кратко видео превю (2 мин):
                          Последна редакция от scoobydoo; 23-06-2016, 09:02 AM.

Коментар

Първоначално публикувано от cloxy View Post
                            Съзнавам, че мнението е от 2015, но бих искал да вметна, че туко що се регистрирах и имах сходен проблем. Оказа се, че някое от приложенията към Chrome ми прави проблем. И това не се отнася конкретно за Мониторчо, а и за много други сайтове с Captcha, където няма опция за reload на текста или изображението. Ако я презаредя по време на регистрация или вход, няма проблем. Ползвам SEOQuake, MOZBar, Adblock, Ghostery и Unseen. Най-бързото решение е да минете през браузър, който няма инсталирани приложения.

Коментар

Изчакайте...
                            X