SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Webmaster&seo tools

Re: Webmaster&seo tools

Ако още има място, ще включите ли и мен?

Ник: iVoka

Готово си.

Към момента има лимит от 10 думи, ако някой са му малко за тестовете да ми пише и ще ги увелича. Надявам се в скоро време да намеря още няколко IP адреса от които да правя заявките към G, съответно да вдигна и лимита.

Ще се радвам, ако всички които се включат ми дадът своето мнение за инструмента. Наколко човека направиха това на ЛС и в следващата версия ще излязат желаните допълнения!
 
Re: Webmaster&seo tools

Днес видях един бъг. При Keywords където и да избереш да следи ключовата дума после в таблицата пише bg и следи в бг. Можеш да видиш в моя акаунт, за всички на английски съм избирал com(en).
 
Re: Webmaster&seo tools

Днес видях един бъг. При Keywords където и да избереш да следи ключовата дума после в таблицата пише bg и следи в бг. Можеш да видиш в моя акаунт, за всички на английски съм избирал com(en).

И при мен го има, а уж би трябвало да е оправен вече този проблем?
 
Re: Webmaster&seo tools

Оказа се, че има бъг. Сега опцията работи коректно.
Пробвайте и ако не ви затруднява ми потвърдете.

Разработвам нов инструмент - предполагам ще е полезен за още по-широка група от хора. Скоро ще изкарам повече инфо.
 
Re: Webmaster&seo tools

Я да те подпукам с критиката :)

1. обавих си няколко домейна, обаче всички изглеждат с ПР0 и алекса 0, което не е така. (защо, обясни)
2. що толкова рефрешване за да добавиш 1 ред в таблица? Сложи един аякс който да добавя по един ред в таблицата и си готов.

За думите изглежда полезно, особено ако го проверяваш директно, защото GWT има доста забавяне или поне разлики с някои от позициите).
 
Re: Webmaster&seo tools

и на мен

gvv

Не те разбрах?

ник, за сега гледам да пусна максимум инструменти, а функционалността и шаренията на втори етап. Идеята не е да се правят импресии така че в скоро време нещата ще стават по-възможно най-удобният начин. Всички инструменти влачат информация отложено и е възможно да се получи някакво забавяне в извеждането на информацията (в рамките на няколко минути до няколко ?часа?).
 
Последно редактирано:

Горе