SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Webmaster&seo tools

Re: Webmaster&seo tools

Един съвет - няма да лошо да се добави нещо като бутон refresh/re-check на позицията, защото единият от сайтовете, който наблюдавам е в топ 10 от вчера или днес, а ми показва, че е на позиция 200+.
 
Re: Webmaster&seo tools

И аз имам подобни наблюдения за някой от сайтовете (или за някои от ключовите им думи).
 
Re: Webmaster&seo tools

Защо на един сайт ми дава че е в листата на DMOZ, а при проверка в DMOZ сайта не излиза.
 
Re: Webmaster&seo tools

Здравейте,
в последните няколко дни има проблеми с ъпдейтите на информацията, тъй като от google се стараят да затруднят процеса като променят начина на подаване на информацията.

Възможно е да има грешни данни, който в рамките на 1-2 дни ще се нормализират.

bgkulinar, не е добра идея добавянето на подобно бутонче, тъй като е възможна злоупотреба с него.

Syncro, да обновяването започва всяка нощ в 00ч и приключва сутринта, но понякога има проблеми и приключва по-късно.

wood, ако ми кажеш конкретно за кой сайт става дума мога да проверя - не ми е възможно да проверя ръчно всичките сайтове в базата за да разбера с кой има проблем.

Lyuben, благодаря за информация - ще го оправя. 'unknow' са тези, които не е ясно какъв тип точно линкове дават. В този списък може да добавя всеки и при добавянето може да не е посочен типа.
 
Re: Webmaster&seo tools

Здравейте,
в последните няколко дни има проблеми с ъпдейтите на информацията, тъй като от google се стараят да затруднят процеса като променят начина на подаване на информацията.

Възможно е да има грешни данни, който в рамките на 1-2 дни ще се нормализират.

bgkulinar, не е добра идея добавянето на подобно бутонче, тъй като е възможна злоупотреба с него.

Syncro, да обновяването започва всяка нощ в 00ч и приключва сутринта, но понякога има проблеми и приключва по-късно.

wood, ако ми кажеш конкретно за кой сайт става дума мога да проверя - не ми е възможно да проверя ръчно всичките сайтове в базата за да разбера с кой има проблем.

Lyuben, благодаря за информация - ще го оправя. 'unknow' са тези, които не е ясно какъв тип точно линкове дават. В този списък може да добавя всеки и при добавянето може да не е посочен типа.
 
Re: Webmaster&seo tools

Здравейте,
в последните няколко дни има проблеми с ъпдейтите на информацията, тъй като от google се стараят да затруднят процеса като променят начина на подаване на информацията.

Пак ли стана така? Вече почти две седмици всичко е замръзнало..
 
Re: Webmaster&seo tools

В момента няма проблем с ключовите думи, но за сметка на това беклинковете вече не се отчитат, тъй като yahoo спряха услугата си, която предоставяше тази информация. Това, че позициите ви не се движат се дължи изцяло на това, че те просто не се движат:)
 
Re: Webmaster&seo tools

Това, че позициите ви не се движат се дължи изцяло на това, че те просто не се движат:)
Не съвсем. редовно забелязвам разлика с по 2-3 позиции в тула и на местата, които проверявам. Вероятно различни ДЦ, но този на тула не ми се нрави, дава по-ниски позиции, а клиентите плащат според тула :).
 
Re: Webmaster&seo tools

Жалко за яху беклинковете - беше много по- систематично и подредено от техния сайтексплорър.
 
Re: Webmaster&seo tools

В момента няма проблем с ключовите думи, но за сметка на това беклинковете вече не се отчитат, тъй като yahoo спряха услугата си, която предоставяше тази информация.

Аз така го разбрах.
 
Re: Webmaster&seo tools

Данни ти показва само в сайта, но апи-то им го закриха преди месец. Говорим за различни неща.

В момента съм го пуснал да събира данни през сайта, но не се знае до кога ще работи така :(
 

Горе