SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Free sitemap generator unlimited?

Lilacor

SEO addict
Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча добър безплатен sitemap генератор, който да няма ограничение за броя на включените в картата на сайта URLs? Нещо изпробвано, което работи и не е адски бавно. Трябва ми за сайт с около 10к страници. Намерих доста в мрежата, но повечето не ми свършиха добра работа, та ако някой има впечатления...

Мерси на всички отзовали се.
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча добър безплатен sitemap генератор, който да няма ограничение за броя на включените в картата на сайта URLs? Нещо изпробвано, което работи и не е адски бавно. Трябва ми за сайт с около 10к страници. Намерих доста в мрежата, но повечето не ми свършиха добра работа, та ако някой има впечатления...

Мерси на всички отзовали се.
Дай ми сайта, ако искаш в ЛС
Ще ти го върна на мейла
Имам добра десктопна програма, която работи перфектно и няма проблем да бъде прочетен сайтмапа от гугъл след това.
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

дай малко повече инфо и ще ти напиша скрипт for free.

1. структура на сайта
2. евентулна структура на базата

п.с. ако можеш да се оправиш с sql заявките не ми трябват горните неща.
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

На каква система е сайта, joomla, wordpress, drupal или е на нещо твое, ако е написана на някоя от по известните системе виж в expensions и те на системата 99% ще има това което търсиш.
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

Реших да пиша в тази тема, за да не отварям нова. Намерих си няколко xml генератора, които ми свършиха работа, но сега си търся някой добър HTML генератор, който да работи с кирилица (да не излизат маймуни в анкор текстовете). Някой да може да препоръча такъв? Благодаря.
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

Lilacor, този пробвал ли си го? Сканира и прави автоматично xml, yahoo, html карти, а ти си запазваш и ползваш, която имаш нужда.

http://wonderwebware.com/sitemap-generator/
 
Последно редактирано:
Re: Free sitemap generator unlimited?

Lilacor, този пробвал ли си го? Сканира и прави автоматично xml, yahoo, html карти, а ти си запазваш и ползваш, която имаш нужда.

http://wonderwebware.com/sitemap-generator/

Благодаря ти, traki, точно тази ползвам от 2 месеца насам, но има проблеми с кирилицата, ако сайта е с charset=UTF-8 - вади маймуни. Иначе си е чудесно тулче. Ако на някой друг си попадал, сподели :)
Поздрави!
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

За кой сайт става въпрос?
Не вярвам да отнеме повече от 10 минути да се направи твой си генератор (не crowler), а прост php скрипт, който ти принти xml-а при reqeust от google например.
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

... има проблеми с кирилицата, ако сайта е с charset=UTF-8 - вади маймуни. Иначе си е чудесно тулче. Ако на някой друг си попадал, сподели :)
Поздрави!

Сега пробвах с един WordPress, с utf-8 e, и анкора си излезе нормално на кирилица. Url-a не излиза с букви, но специално анкора си е на кирилица.

На друг подобен инструмент не съм попадал, но пък и скоро не съм търсил :)
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

Сега пробвах с един WordPress, с utf-8 e, и анкора си излезе нормално на кирилица. Url-a не излиза с букви, но специално анкора си е на кирилица.

На друг подобен инструмент не съм попадал, но пък и скоро не съм търсил :)

Странно. На мен точно анкора ми се чупи, за URL-а не ме интересува дори да излизат %#^&%&^, но анкорите са все изпочупени.
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

Lilacor, дай за две Шуменско тъмно да ти направя карта :)

Благодаря ти, много мило. Въпроса е да имам тулче, защото ще ми трябва и за напред да си правя HTML карта, става дума за онлайн магазин, в който тепърва ще се добавят нови продукти, ще се сменя структурата на самия сайт и т.н. :)
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

Е регистрирах се, регистриай домейна, сложих мета тага и още ми пише, че не ми е верифициран домейна? Нещо време ли трябва да изчакам?

Бях забравил да пусна робота за верификацията :p
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

Iinfodir, Ксенуто има малко по-друг смисъл от това да прави сайтмапове и в това си качество е особено ценен. Иначе сигурно става и за сайтмапове.
 
Re: Free sitemap generator unlimited?

Lilacor, този пробвал ли си го? Сканира и прави автоматично xml, yahoo, html карти, а ти си запазваш и ползваш, която имаш нужда.

http://wonderwebware.com/sitemap-generator/
тулчето е много добро, но има ограничение до 5000 линка в сайтмапа
 

Горе