SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Мастер клас за работа със SAPE.ru

SeoLab

тел. 0894764273
sape.png

Заглавието говори само за себе си.
Но с няколко думи какво предлагам.
Предлагам комплекс от техники за изваждане на почти всеки един сайт в ТОП-10, работейки със системата САПЕ.
За всички които са регистрирани през мой реферален линк - допълнителна помощ и съвети.
SAPE е по-близо, отколкото всеки си мисли.
За това знаят определен кръг хора, но си мълчат ;)
От известно време, САПЕ приема кредитни карти и не е необходимо да се правят фокуси и магии с webmoney (да ме простят колегите ;) )

За да не се повтарям изцяло, за тези които се интересуват, повече на страницата на продукта
Въпроси можете да задавате тук, в коментарите на блога, на ЛС или по всички други методи за връзка (мейл, ICQ)
Пускам темата тук, защото в пазара по правилата не може да се коментира, а предполагам, че ще има въпроси и коментари.
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

@СеоЛаб, харесва ми предложението ти, но имам някои неразбирателства, най-вероятно породени от това, че не съм оптимизатор.

Както разбрах, всичко това което си описал в блога струва 220 лева - за това какво получавам точно, освен .ехе файл? Има ли информация къде какво да сложа, за да ми е всичко наред и да не се чудя дали съм направил нещо като хората или не съм.

И друго важно - ако е възможно разбира се, да ми пратиш лично съобщение или тук да го напишеш, както прецениш - според теб, които ниши са адски трудни и трудно се излиза на първа страница, за да имаме представа, реална.
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

@СеоЛаб, харесва ми предложението ти, но имам някои неразбирателства, най-вероятно породени от това, че не съм оптимизатор.

Както разбрах, всичко това което си описал в блога струва 220 лева - за това какво получавам точно, освен .ехе файл? Има ли информация къде какво да сложа, за да ми е всичко наред и да не се чудя дали съм направил нещо като хората или не съм.

И друго важно - ако е възможно разбира се, да ми пратиш лично съобщение или тук да го напишеш, както прецениш - според теб, които ниши са адски трудни и трудно се излиза на първа страница, за да имаме представа, реална.

този ехе файл е всъщност видео, където на практика е показано как се работи, къде се цъка, пише, гледа и т.н.
Направено максимално подробно, но ако са останали въпроси и ако някой нещо не е разбрал както трябва, има дадени контакти за тях.

Трудно ми е да кажа за нишите. За някой може да е една, за други - друга.
Всеки сам да реши.
Ето част от думите, с които съм работил и работя.
На повечето от сайтовете позициите са ТОП3 и ТОП5
Врати, Мебели, Oбзавеждане, Покер, Електроинструменти, Компресори, Стомана, Бельо, Уеб дизайн, Авточасти, СПА хотели, Вили, MDF врати, Паркет, Залози, Парфюми, Тестери, Женски парфюми, Мъжки парфюми, Масивен паркет, Интериорни врати, Метални врати, Входни врати, Интериорни решения, Мебели за хол, Мебели за спалня, Гайковерт, Автосервизно оборудване, Професионални инструменти, Poker, Ламиниран паркет, Ламинат, Сглобяеми къщи, Поддръжка на компютри, Възстановяване на данни, щори, дограма, душ кабина, обяви, gsm, недвижими имоти, парцели софия, наеми софия, апартаменти софия, ново строителство софия, блондирани врати, метални врати, врати за баня, дрехи, бански, женски дрехи, почивки, селски туризъм и мн. др.
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Курсът е супер, обяснение на всеки бутон и целия оптимизаторски панел.
Получавате ясна представа, схема за работа с борсата и една друга практика в оптимизацията.

Подробности за курса - в моята рецензия http://vorobyov.info/blog/мастер-клас-за-работа-със-sape-ru-от-seolab/
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Много съм доволен от курса. Започва се от АБВ-то не нещата, всеки бутон е обяснен, на всяка функция е обърнато необходимото внимание, без излишни локуми. Благодарности на колегата Драгомир Кузмов и много успехи в бъдеще :)
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Много съм доволен от курса. Започва се от АБВ-то не нещата, всеки бутон е обяснен, на всяка функция е обърнато необходимото внимание, без излишни локуми. Благодарности на колегата Драгомир Кузмов и много успехи в бъдеще :)
Мерси Ники,
радвам се че ти е полезен!
И повече проекти в ТОП-а ти желая :)
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Искам да обявя нова цена за курса - 500лв.
Имате възможност да получите 30% отстъпка, при условие, че напишете обзор във вашия блог или сайт за своите впечатления от курса - положителни или отрицателни, сами ще решите, без право да го махате или изтривате в последствие (просто ако се случи, няма да получавате обновленията). Постът трябва да има директен линк към фирменият ми сайт
Издавам фактури, като цената е без ДДС.
Мога да издавам фактури с и без ДДС

Повишението е продиктувано от това, че съм продал бройката, която смятах да продам и от това, че получавам доста съобщения, от хора които са купили курса, че с него мога да разваля пазара в България.
Така, че който е сериозен, тези пари не са проблем, за който не е, ще мине и без него.
 
Последно редактирано:
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Здравейте на всички ........

като гледам , май бях първия, който си беше купил "Мастер клас за работа със SAPE.ru" определено, ако не познавах Драго нямаше как изобщо да почна да се занимавам с SEO.

Този курс на обучение , че ви даде отговор на доста неща как да работите на руската борса за закупуване на площадки в който да поставяте свойте връзки.

Аз дори ще насърчавам за в бъдеще да има и други видео уроци в тази насока ......
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

...ако не познавах Драго нямаше как изобщо да почна да се занимавам с SEO.
Пич, ако СЕО ставаше само с купуване на линкове, ехееее... Но явно сапе-джиите разчитате само на това.
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Пич, ако СЕО ставаше само с купуване на линкове, ехееее... Но явно сапе-джиите разчитате само на това.
Лекторе, пак се обаждаш неподготвен :)
Никъде не съм казал или писал, че само със САПЕ стават нещата :)
Ти искаш да ме убедиш, че вадиш сайтове без линкове???
Няма значение купени, свои, статии, коментари и т.н.
Не ставай смешен,
За теб лично 50% отсъпка, защото си ми смешен :)
т.е. каото те чета и ми става весело на душата, не ме разбирай погрешно :)
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

какво е СЕО ???? мен ли ме питаш какво е ???

аз не съм голям разбирач, като теб :) за мен най- важното е да направя всяка страница от сайта максимално уникално и да изкарам сайта колкото се може по- напред ..... всяка една страница .......

............за структура на сайта ........ домейн .......... начин на записване на title, описание на страниците, брой символи в описанието, ползвате гоогле за най- често използвани и търсени думи и т.н няма смисъл да пиша ....... използването на синонимни речници ....

Не съм видял някой да си направи труда да напише една статия за:
- как да оценяме площадките по критерии
- какво е...... черно сео ... и борба с него ..
- по какви критерии гоогле класира сайтовете
- какви са филтрите на гоогле и т.н
- кой са най- качествените линкове .... местопложение, обем на текст в страницата, от кое ниво да е страницата и т.н


иначе много разбирачи ............. всички скачате , като някой напише сео и говори само за изкарване на сайта по ключови думи в топа ........... но в днешно време в тази конкуренция основното което остана е изкарване на сайта по ключови думи, чрез купуване на линкове .........останалите методи са на заден план за сметка преди 3-4 години .....
 
Последно редактирано:
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru


какво ми ги даваш тези линкове една част от тях не работят това, че някой е написал статия да ли е истина , като говорим за статия написана от бг

черно сео - няма нищо общо с истината
статията за филтрите е също некачествена

нека някой ............ който смята да пише да го направи ако найстина разбира и знае какво пише ............. тук написаното от вас се чете от доста хора и само ги заблуждавате
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Абстрахирам се от това какво ми е мнението за теб и няма да пиша за него тук.

Директно по темата:
- за другите колеги не мога да говоря, всеки отговаря за себе си.

За мене (видях че са ме цитирали)
- това което аз съм писал (в Black hat seo....) го правя над 2 години. doorway не използвам, но спамя търсачките в огромни размери вече над 3 години. Дори последните 3-4 месеца малко съм се спрял, че наистина ме хваща страх да не отнеса сериозно наказание.

Мастер клас-а за работа със SAPE.ru не съм го изпробвал, но Драго го уважавам и за мен той е много добър специалист. И на него му казах че неговия пакет е според мен леко за начинаещи и му препоръчах да направи още един за по-напреднали с по-ниска цена, тогава биха се заинтересували много повече хора.

Някъде прочетох нещо за даване на примери с резултати и т.н., ако още те интересуват - насреща съм;)
 
Последно редактирано:
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

пак ще го напиша за последен път ....

Драго продава видео урок на тема работа със сапе .....
който го е купил може да коментира , тук пишат знайни и незнайни герой професори от всички нива ...... което ме дразни много
Второ това видео е за начина на работа с борсата и основно ползването на различните филтри ....
Трето в бг трудно мога да кажа, че някой разбира толкова много от сео повечето ползват евтини номера , като голяма част спамат, разменят линкове и т.н
В предни коментари споменах , че доста неща на който се основава сео никъде не са написани от такива, който дори са създали блогове и се пишат на разбирачи.
Неможе да пишеш мнение и коментари, като си преписал или превел 50 статии и то на развален български и да се биеш в гърдите, че знаеш много.
Последно което ще напиша е следното: Сапе е най- голямата борса за линкове това предполага, че щом това е така- хората са създали достатъчно качествени програми , инструменти ( филтри ) за следене на купените площадки, линкове, статии - както искате така ги наричайте ...

Нямам време да си направя един блог с основите на сео да прочете малко да видите, колко основни пропуски имате една не малка част от така наречените разбирачи.
Основните приходи на един сео специалист идват от абонаментните такси , който се плащат за определени позиции на даден сайт.
Когато използвате различни методи , но не и купуване на линкове и възможността им след спиране на плащането да ги махнете - къде е ефекта от труда ви .............
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Абстрахирам се от това какво ми е мнението за теб и няма да пиша за него тук.

Директно по темата:
- за другите колеги не мога да говоря, всеки отговаря за себе си.

абе пич хванах се с теб, защото те цитират и има линк към твоя статия

черно сео е изкуствено създадена страница, с уникално съдържание тук няма спор - тази страница обикновенно е с малко съдържание , а страниците с ограничено съдържание не подобравят класирането на даден сайт първата ти грешка

втото , като пишеш за черно сео има няколко вариянта за правенето му, има няколко начина за заблуждаване на търсачките, че го правиш

Има си начин и за бързо въстановяване, дори и да са те хванали

Така, че като пишете нещо или го правете качествено или по добре не го пишете ..... а после не ми правете коментари кой, какво знае или кой и защо е писал ....
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Ще има още доста коментари защото човек като теб който нищо не е постигнал се опитва да дава акъл на хора които определено са много по-напред с материала от него, даже още по-точно е: още преди 2-3 години са били много по-напред отколкото си ти сега ;)

Та така... нормално е тия хора да се дразнят, (аз вече не се) тъй като разпознавам хейтърите и вече освен да ми е смешно друго няма какво да е.

Разбирам Драго да дава акъл, ок - той има какво да каже, ама такъв пъпеш като теб... :D
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

Ще има още доста коментари защото човек като теб който нищо не е постигнал се опитва да дава акъл на хора които определено са много по-напред с материала от него, даже още по-точно е: още преди 2-3 години са били много по-напред отколкото си ти сега ;)

Та така... нормално е тия хора да се дразнят, (аз вече не се) тъй като разпознавам хейтърите и вече освен да ми е смешно друго няма какво да е.

Разбирам Драго да дава акъл, ок - той има какво да каже, ама такъв пъпеш като теб... :D

простотията не ходела по гората пъпеша незнам кое :)

няма да си губя времето с вас , безмислено е в бг всичко навсякъде е едно и също :)
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

хмм, това сапе не съм го пробвал, но ме заинтригува да си призная,
лошото е че виждам само бг дуии, въпросът ми е може ли да се изкарват чужди думи (не руски) на челни позиции, моля споделете мнение и опит.
 
Re: Мастер клас за работа със SAPE.ru

хмм, това сапе не съм го пробвал, но ме заинтригува да си призная,
лошото е че виждам само бг дуии, въпросът ми е може ли да се изкарват чужди думи (не руски) на челни позиции, моля споделете мнение и опит.

Може, стига да няма специфични букви в думите, различни от латинските.
За английски сайтове работи безотказно.
А и в самата борса има много англоезични сайтове.
Но и много руски донори приемат акцептори на английски.
 

Горе