SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

frendes.net

Re: frendes.net

Хайде пак червена точка? Абе хора какво ви става? Каква реклама какви пет лева. Огледайте хубаво сайта. Само рекламният клип на този сайт струва колкото 10 много добри и на високо ниво проекта. Това нещо е направено според мен от някой с големи амбиции и с още по-големи пари. Само, че не мога да му схвана идеята. В ерата на фейсбук да наливаш пари в подобно нещо е безумие. Примери много.
 
Re: frendes.net

И защо пак червена точка?
НЕ Е МОЙ САЙТА.
Просто зададох един въпрос в ПРАВ текст. Знае ли някой чии е?
 
Последно редактирано:
Re: frendes.net

Хайде пак червена точка? Абе хора какво ви става? Каква реклама какви пет лева. Огледайте хубаво сайта. Само рекламният клип на този сайт струва колкото 10 много добри и на високо ниво проекта. Това нещо е направено според мен от някой с големи амбиции и с още по-големи пари. Само, че не мога да му схвана идеята. В ерата на фейсбук да наливаш пари в подобно нещо е безумие. Примери много.

Сайта не знам дали е твой, но ако е като гледам ще трябва да се хвърлят и още доста пари за популяризиране (PPC реклама) и най-вероятно клипа ще е евтината част от сайта ;). Иначе приличен дизайн на една достъпна страница без регистрация. Никакъв смислен тайтъл.

Честно напомня ми малко на гепиме самият дизайн де.

Червеното е предполагам за начина по който си пуснал темата (честно и аз се замислих дали да не ти лепна една).
 
Re: frendes.net

Те така казваха и за Vbox :)

Както и да е? Явно тук не трябва да се пита. Ако някой пита за Дир.бг ще заподозрят, че е Жиглов, за АБВ - Красимир Янев и т.н.

Искрено, бих се радвал да съм като тези хора, или като Богомил - създателя на Vbox, но за жалост съм далеч под тяхното ниво, пари и т.н.
 
Re: frendes.net

Както и да е? Явно тук не трябва да се пита. Ако някой пита за Дир.бг ще заподозрят, че е Жиглов, за АБВ - Красимир Янев и т.н.

Искрено, бих се радвал да съм като тези хора, или като Богомил - създателя на Vbox, но за жалост съм далеч под тяхното ниво, пари и т.н.

Аз имах предвид друго пич. Изгазването ти за facebook и въобще нишата.
 
Re: frendes.net

Аз имах предвид друго пич. Изгазването ти за facebook и въобще нишата.

Може, Vbox наистина успя, за Свежо може да се каже същото, но провалите са много повече. Пари само не стигат. Трябва и много добър замисъл и идея, упоритост и задължително късмет.
 
  • Like
Реакции: ragi

Горе