SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатни Facebook харесвания

Salcho Toshkov

New member
Търсите Facebook харесвания? Омръзнало ви е да плащате за чуждестранни

харесвания? Представям ви

Devil Like С помощта на

този сайт вие може да постигнете популярност на вашата страница и то

напълно безплатно. Ще получите само български харесвания-това което

никой друг не може да ви предложи. Сайта стартира на 16.06.12 така че

му дайте няколко дни за да получите желаните резултати.Само сега,

потребителите на searchengines.bg имат шанс да получат промо код за

сайта, който ще ви даде 100 кредита в системата на Devil-Like. Само

първите 100 регистрирани ще получат такъв код, така че побързайте.

Изпратете ми на ЛС потребителското име с което сте регистриран в

Devil-like ,а аз ще ви изпратя промо кода. Успех на всички
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Това някакъв нов вид пирамида ли е? За да получавам нови харесвания, сигурно ще трябва да ходя с часове и да кликам по хорските сайтове, за да печеля "кредити"... Що се занимавате с глупости?
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Това някакъв нов вид пирамида ли е? За да получавам нови харесвания, сигурно ще трябва да ходя с часове и да кликам по хорските сайтове, за да печеля "кредити"... Що се занимавате с глупости?


Същото! Ама без елемента на пирамидата... :-]
Да не говорим харесванията какви са... вярно български, ама до момента 8, от които всички '98 набор. :D
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Както казах-сайта стартира едва вчера...за това давам по 100 кредита на потребителите на този форум. А относно пирамидата...мислех че това е SEO и интернет маркетинг форум,а не финансов форум че да говорим за пирамиди..може и аз да бъркам.Има си администратори,нека те преценят дали мястото ми е тук.
 
Re: Безплатни Facebook харесвания

Аз се възползвах. Ще видим какъв е ефекта след време. :)
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Същото! Ама без елемента на пирамидата... :-]
Да не говорим харесванията какви са... вярно български, ама до момента 8, от които всички '98 набор. :D
Ти какво очакваш - цялата академична общност да юрне да те харесва ли? То само пубертети биха се хванали на тая щуротия. За мен това е същото като да си пусна един кликер и да правя по 300 000 импресии дневно. И като не е влязъл човек в сайта, каква ми е ползата от тези импресии?
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Ти какво очакваш - цялата академична общност да юрне да те харесва ли? То само пубертети биха се хванали на тая щуротия. За мен това е същото като да си пусна един кликер и да правя по 300 000 импресии дневно. И като не е влязъл човек в сайта, каква ми е ползата от тези импресии?
Прав си..това което предлагаш за "кликерите" е безполезно за твоите сайтове...както и за финансовите пирамиди за които говореше по-горе...ама нека да спрем със спама ...ако въпроса ти е за какво са ти тези Facebook "харесвания" с удоволствие мога да ти обясня на лично,а не тук. Благодаря
 
Re: Безплатни Facebook харесвания

Аз си получих лайковете. Сайтът бих го ползвал, ако лайковете могат да се таргерират по възраст, пол и град.
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Доволен съм от услугата, препоръчвам!
Склонен съм дори да закупя кредити, но нека първо изчерпам наличните :)
Ако ти пиша през другият форум, ще получа ли още един код? ;) /габровска шегичка/.
Пожелавам ти успех в начинанието, харесва ми идеята.
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Идеята е супер, много съм доволен от резултата и все така да се развива сайта :)
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Сайта работи много добре, страхотна идея!
Препоръчвам го горещо.
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

И аз съм доволен :)
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

И аз се възползвах, но имам само 5 кредита.:С дали са се записали вече 100 човека?
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

И аз тествах платформата вчера и мога да кажа, че съм много доволен. Идеална е за стартиращи фен страници, които още нямат много фенове. Иначе феновете наистина са български профили и почти всички са истински (нярнах няколко фейк, ама карай, за бройката стават :Р). Идват постепенно, а не наведнъж и човек може да си контролира процесите по отношение на количеството и времето. Радвам се, че таква услуга има вече и на българския пазар. Със сигурност мисля да я ползвам.

Успех!
 
Re: За: Безплатни Facebook харесвания

Re: За: Безплатни Facebook харесвания

и при мен теста мина ок. дава точно това, което обещава.
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Преди малко беше даден и последния промо код предвиден за searchengines.bg.Периодично ще пускам нови кредити за потребителите на форума.До няколко дни в сайта ще има рекламни банери,които ще се заплащат с кредити.Благодаря на всички за позитивните мнения.:wink:
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Аз дори си закупих едни 1000 кредита :)
Доволен съм от услугата, като изключим че, не ми допадат фиктивните акаунти.
Също така може би капацитетът на регистрираните които вече лайкнаха е изпълнен, и съответно и приръста на лайковете намаля.
Успех!
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

За 3 дена, само 16 харесвания. Много малко, но пак е добре. Успех!
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Услугата активна ли е още, понеже не забелязвам да има активност?
Пуснал съм едно харесване, с 5 кредита, а още няма нито един клик. :(
 

Горе