SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатни Facebook харесвания

Re: Безплатни Facebook харесвания

доколкото знам сайта е продаден преди две седмици и не се поддържа много от тогава, има колеги закупили доста кредити които в момента са неизползваеми за съжаление
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Някой да си спомня моите думи за пирамидата в началото? Тогава куп народ се юрна да ми обяснява колко не съм прав. Е, не съм, ама съм гърмян заек. А сега си спомнете приказката за оня бития и другия... :clap:
 
За: Безплатни Facebook харесвания

За: Безплатни Facebook харесвания

Тъй като този сайт веч не работи, някой знае ли подобен, който да е с български потребители?
 
как да се регистрирам в този сайт Devil like

Първо се научи да четеш и виж какво пише в темата - сайтът отдавна е умрял.
 
Този сайт вече за продаване ли е или аз съм закъснял? Уф то е доста стар пост-не погледнах!
 
ние предлагаме харесвания на снимките/публикациите във facebook, както и много други услуги (около 150) , може да се възползвате -> thebestsmm.com
Да бе, 1 месец чакам за обратна връзка.. добре, че бяха getpopular.eu получих обратна връзка след 10 минути,, отново съм им много благодарен за услугите и качествената работа!
 
Последно редактирано от модератор:
Нашите наблюдения са, че от много време вече тези „кухи“ харесвания не вършат абсолютна никаква работа освен вие да си ги гледате. По-добре се насочете към достигането до реални потребителите като най-лесния и ефективен вариант е в тематични групи. Дори от Facebook вече започнаха да крият броя на харесванията на страниците, така че вече няма смисъл от тези упражнения.
 
Търсите Facebook харесвания? Омръзнало ви е да плащате за чуждестранни

харесвания? Представям ви

Devil Like С помощта на

този сайт вие може да постигнете популярност на вашата страница и то

напълно безплатно. Ще получите само български харесвания-това което

никой друг не може да ви предложи. Сайта стартира на 16.06.12 така че

му дайте няколко дни за да получите желаните резултати.Само сега,

потребителите на searchengines.bg имат шанс да получат промо код за

сайта, който ще ви даде 100 кредита в системата на Devil-Like. Само

първите 100 регистрирани ще получат такъв код, така че побързайте.

Изпратете ми на ЛС потребителското име с което сте регистриран в

Devil-like ,а аз ще ви изпратя промо кода. Успех на всички
Thanks for your valuable information.
 

Горе