Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български Digg

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Български Digg

Някой да ме ориентира към подобен проект?

Попаднах на svejo.net, diggbg.com, но нещо не ме кефят. Изобщо има ли такава, която българите ползват? Щото диг-а българите не го ползват за БГ сайтове. Или поне много слабо го ползват.

Re: Български Digg

И мен не ме кефят. Затова на 1 юли пускам v.1.02 с дигг сайт модел. :smoker:

Коментар

... и тъй като основно трябват хора които да digg-ват , защо не помислите върху идеята да се направи и поддържа общо от участниците във форума ?

нещо като първи тестов съвместен проект ?

Коментар

Първоначално публикувано от oggin
        ... и тъй като основно трябват хора които да digg-ват , защо не помислите върху идеята да се направи и поддържа общо от участниците във форума ?

нещо като първи тестов съвместен проект ?
        Абсолютно си прав. Също и масовият бг потребител даже и не е чувал за диг и подобни услуги и още в началната страница на такъв сайт би трябва да се обясни с 2-3 изречения за какво става въпрос. Въпреки че digg.com е много известна и се ползва вече от милиони в тяхната главна страница все още стои такова описание.

Коментар

+ това в digg.com описанията на кирилица май не са много добре посрещани и би било добре с подобно нещо за да успее да се хване цяла общност ... демек като нашата ... иначе не виждам как ще се популяризира

друг е въпроса обаче че ако го подхванем точно ние ще стане безкрайно специализирано ...

Коментар

Модела трябва да е друг. Но мисля, че това не е за форум дискусия а за една среща.

Коментар

Първоначално публикувано от biks
              И мен не ме кефят. Затова на 1 юли пускам v.1.02 с дигг сайт модел. :smoker:
              Е , пусна ли сайта

Коментар

Да, и аз живо се интересувам, дори ще подпомогна популяризацията му чрез два от сайтовете си, ако ми хареса. Но да има бутончето за гласуване и броя на гласовете, както е в истинския Дигг, иначе мога да ползвам свежото или някой друг от многото...

Коментар

Първоначално публикувано от bgkulinar
                  Да, и аз живо се интересувам, дори ще подпомогна популяризацията му чрез два от сайтовете си, ако ми хареса. Но да има бутончето за гласуване и броя на гласовете, както е в истинския Дигг, иначе мога да ползвам свежото или някой друг от многото...
                  Te свежото до няколко часа пускат бутончета за гласуване

Коментар

Работим по него и съвсем скоро ще има официалeн старт за БГ. Не искам да претупвам работата. Преди 4 дни във v.1.001 ни удариха много узери и хостинга клекна. Имали някакво полиси забито на майната си и почнаха да мрънкат.

@bgkulinar: Ще бъде направено както трябва. :friday:

Коментар

Хайде, бе, колега. Изчака ми се чакалото. Пускай бета, мета или тета, давай да тестваме, че с тоя Диг направо се съсипвам.

Коментар

бета версията на българския digg, до колкото познавам хората зад този проект, ще се фокусират се върху IT новини, бг блогосферата и известна доза любопитни световни и водещи български новини.
                        http://dao.bg/

още не е като за пред публика, но ако някой има интерес сайта е почти функциониращ

Коментар

Мдам, Плиг е хубав софт за букмаркване, но няма качествата на диг, като например да си постнеш на сайта каунтърче на диговете. За СПАМ става...

Коментар

Първоначално публикувано от nbsp
                            например да си постнеш на сайта каунтърче на диговете
                            има ако си го сетнеш.

Някой да ме ориентира към подобен проект?
                            а са и претенции, тва са комюнити проекти. какво ще излезе от тях зависи до голяма степен от хората които се включат.

Коментар

Шефе, имах предвид, каунтър на сайта, където е новината, не в самата соц.мрежа.

Именно изразявам желание да се включа в подобен проект, но на български език не намерих такъв, който да стойностен. Както казах svejo.net и diggbg.com не ме кефят. Дао-то се оказва за ИТ новини. В кой да се включа?

Коментар

Изчакайте...
                              X