SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Директория за SEO статии и бизнес статии

lipa

New member
Здравейте, предлагам Ви нова директория за статии на SEO и бизнес тематика. Приемат, се статии основно по тези две теми.
Нещо повече за самия сайт:
Google PageRank (PR) 2
Google страници: 3,770
Регистрация на домейна: 2013-01-26
Изискванията, който имам към текстовете са:
  • Уникалност на текста не по- малко от 95%
  • Статиите не бива да са по-малки от 350 думи.
  • Един линк към вашия сайт.
  • Един линк към G+
  • Максимална дължина на заглавията 60 символа
Всяка статия има право на: един обратен линк към Вашия сайт, линк към страницата в G+ и разбира се авторство.
 
Последно редактирано:
Това е много добра новина. Току що си направих регистрация в сайта, но още чакам юзър и парола.

Пишете SEO и бизнес тематика, под бизнес тематика разбира ли се, ако съм собственик на фирма за щори и искам да публикувам такава статия?

Задавам този въпрос, тъй като гледам, че повечето статии в сайта са свързани с електронен бизнес, интернет маркетинг и т.н
 
Това е много добра новина. Току що си направих регистрация в сайта, но още чакам юзър и парола.

Пишете SEO и бизнес тематика, под бизнес тематика разбира ли се, ако съм собственик на фирма за щори и искам да публикувам такава статия?

Задавам този въпрос, тъй като гледам, че повечето статии в сайта са свързани с електронен бизнес, интернет маркетинг и т.н

Да под бизнес тематика се разбира фирми и предприятия и всичко което е законен бизнес. За повече подробности, може да прочетет правилата за публикация на статии. Паролата може да се забави понякога до 10 тина минутки...
 
Всяка статия има право на: един обратен линк към Вашия сайт, линк към страницата в G+ иразбира се авторство.
..."и с каквато мярка мерите, с такава ще ви се мери."; удари една шпация в "иразбира" :)
 

Горе