SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Защо WordPress е толкова бавен?

Re: Защо WordPress е толкова бавен?

От superhosting ми казаха, че в моя случай блогът е събрал доста абонати по RSS и честите проверки от всички reader-и товарят и качват хитове. По принцип хранилките на WP са кеширани, но пак товарили, защото се зареждали през PHP.

Решението, което ми предложиха, е да мина на feedburner. Минах, и преди с този блог съм го използвал, даже има още много абонати, закачени на feedburner адреса. Според Вас има ли логика във всичко това - че многото абонати могат да ми натоварят сървъра, ако точат хранилката директно?
 
Re: Защо WordPress е толкова бавен?

аз това го препоръчах 20 поста по-нагоре. Има логика. При мен това е url-то с най-много заявки. Ако пуснеш server side tracking ще го видиш. Това много често е и първата препоръка за оптимизация на Wordpress от страна на хостинг компаниите :)
 
Re: Защо WordPress е толкова бавен?

аз това го препоръчах 20 поста по-нагоре. Има логика. При мен това е url-то с най-много заявки. Ако пуснеш server side tracking ще го видиш. Това много често е и първата препоръка за оптимизация на Wordpress от страна на хостинг компаниите :)

Извинявам се, бях го пропуснал. Прехвърлих храниклите с много абонати на FB. Мерси за съвета. Вече съм ти дал карма и не мога пак :)
 

Горе