SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WPclassipress с SMS плащания

traki

Оптимист ReMember
Някой интегрирал ли е SMS плащане в classipress темата. Има ли някакви готови плъгини или сами сте си писали кода?
 
Re: WPclassipress с SMS плащания

Някой интегрирал ли е SMS плащане в classipress темата. Има ли някакви готови плъгини или сами сте си писали кода?

доколкото си спомням май само плащане с paypal предлагаше темата. ще трябва да се поровиш из кода и да си напишеш сам интеграцията.
 
Re: WPclassipress с SMS плащания

Да, само paypal е вграден. Не съм програмист и ще ми е трудно да се справя сам. Надявам се някой да е правил и да сподели информация.
 
Re: WPclassipress с SMS плащания

Цялата работа, която ще е свързана със самия WP е да се орднат правилно обявите + да им се смени стила евентуално.
Тоест order by `vip` DESC, `id` DESC
Или иначе казано, първо ВИП-овете, после последните публикувани.

А вече самата обработка на данните става с отделен скрипт, съдържанието на който го има като примерен в Мобио да кажем.
А изтичането на ВИП-а се прави с друг прост скрипт, който се вика от CRON.

Е, поне аз така съм го направил.

Въпроса е, че веднъж съм ровил в WP и да ти кажа голям зор видях да видя въобще къде се сглобява заявката и беше голяма мъка. Въпреки, че тва Classipress може да е по-лесно.. знам ли.
За останалото нямаш проблем да ти помогна де.
 
Re: WPclassipress с SMS плащания

@BornToDrink, мерси за предложението. Ако, или по-точно, когато стигна до задъдена улица ще ти се обадя за помощ :)
 

Горе