SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Интересна статистика за WordPress - Инфографика

w1ck3dgam3

New member
wordpress-stats-infographic-yoast-full.jpg


Цялата статия
 
За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

Уау. WP бил по-популярен отколкото очаквах :). Аз мислех че със Joomla са долу горе равни по популярност а то какво било :).
 
Re: За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

Re: За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

Уау. WP бил по-популярен отколкото очаквах :). Аз мислех че със Joomla са долу горе равни по популярност а то какво било :).
не си само ти и аз се си мислих, че joomla се използва колкото WP
 
За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

Малко офтопик, но ми се струва, че Джумлата сами си отрязаха клона на който стояха. Прекалено много версии изкараха и си разводниха нещата. От там - теми и плъгини за различните версии, несъвместимост и т.н.

Аз вече имам само един сайт на joomla, който е 1.5. Не ми е ясно защо има няколко версии, които работят успоредно една от друга - 1.5, 1.6, 1.7, 2.5 :)
 
За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

Интересна статистика.
Имам(х) голямото желание да си направя един блог на joomla ей така за да съм опитал, но всяка информация която съм попил до сега ме разубеждава. Именно разликите във версиите е напълно достатъчна сама по себе си да ме спре.
 
За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

Wordpress за правенето на блогове е идеален, лесен за изучаване и бързо се свиква с него така че няма как да не се наложи. Но специалисти като Cloxy имат свое мнение относно сигурността му, и са прави. От към сигурност Друпал е по-добър, по-лек но иска и повече време да свикнеш с него.
 
За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

За: Интересна статистика за WordPress - Инфографика

Много готина картинка, само не са посочили колко от тези WP сайтове са хакнати :). Сега тестваме новата версия - на мен лично ми допада, но все пак съм с резерви.
 

Горе