Съобщение

Collapse
No announcement yet.

WordPress 3.8

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• WordPress 3.8

Преди около час излезе и новия WordPress 3.8. Успях да обновя 2 сайта без проблем, но е препоръчително да си направите архив преди и вие да направите тази операция.

Ново:
    - административния панел е отзивчив (responsive) и е доста по-различен от това което беше до сега; променени са шрифтовете и е много контрастен
    - има подобрено управление на темите и угетите
    - нова стандартна тема - Twenty Fourteen със нов интерфейс тип Магазин
    - променена е концепцията на издаването на нови версии - може би оттук нататък ще имаме по-често нови версии поради промяната към "plugin first" развоен процес

За: WordPress 3.8

Дано да си работи безпроблемно. <_<

Коментар

И аз току що видях новата версия и съм доста доволен, като се има в предвид новата визия на админ панела.

Коментар

готина е, ама нали имаше слух че ще интегрират Google+ коментарите

Коментар

Първоначално публикувано от oggin View Post
          готина е, ама нали имаше слух че ще интегрират Google+ коментарите
          Те не могат. Официално коментарите не са достъпни извън blogger и youtube. Това, че ние ползваме хакчета, не може да се прехвърли автоматично и в wordpress

Коментар

Някой да е срещал проблеми и/или бъгове до момента?

Мисля да ъпдейтвам, но като знам колко custom неща има по сайта на Inbound, леко ме е страх

Коментар

При мен всичко е ок. Ъпдейтнал съм основните си сайтове

Коментар

Оги, ти нямаш редакции по ядрото на WP. Ако на сайта на Inbound са пипали сериозно по файловете в директория wp-includes , може да се получи инфекция. Митаче, нарпавете си копие на сайта и обновявайте само при изключени плъгини. После си ги активирайте един по един.

Коментар

Да, пипано е по ядрото. Аз затова се притеснявам да цъкна бутона "Update" С предишния ъпдейт минахме по тъча, обаче този път гледам, че има доста промени и явно няма да се разминем без тестове на локалния сървър...

Коментар

Изчакайте...
                  X