SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

WordPress 3.8

mobilio

New member
Преди около час излезе и новия WordPress 3.8. Успях да обновя 2 сайта без проблем, но е препоръчително да си направите архив преди и вие да направите тази операция.

Ново:
- административния панел е отзивчив (responsive) и е доста по-различен от това което беше до сега; променени са шрифтовете и е много контрастен
- има подобрено управление на темите и угетите
- нова стандартна тема - Twenty Fourteen със нов интерфейс тип Магазин
- променена е концепцията на издаването на нови версии - може би оттук нататък ще имаме по-често нови версии поради промяната към "plugin first" развоен процес
 
За: WordPress 3.8

За: WordPress 3.8

готина е, ама нали имаше слух че ще интегрират Google+ коментарите
 
За: WordPress 3.8

За: WordPress 3.8

готина е, ама нали имаше слух че ще интегрират Google+ коментарите
Те не могат. Официално коментарите не са достъпни извън blogger и youtube. Това, че ние ползваме хакчета, не може да се прехвърли автоматично и в wordpress :)
 
За: WordPress 3.8

За: WordPress 3.8

При мен всичко е ок. Ъпдейтнал съм основните си сайтове
 
За: WordPress 3.8

За: WordPress 3.8

Оги, ти нямаш редакции по ядрото на WP. Ако на сайта на Inbound са пипали сериозно по файловете в директория wp-includes , може да се получи инфекция. Митаче, нарпавете си копие на сайта и обновявайте само при изключени плъгини. После си ги активирайте един по един.
 
За: WordPress 3.8

За: WordPress 3.8

Да, пипано е по ядрото. Аз затова се притеснявам да цъкна бутона "Update" :) С предишния ъпдейт минахме по тъча, обаче този път гледам, че има доста промени и явно няма да се разминем без тестове на локалния сървър...
 

Горе