SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

.bg домейни

Re: .bg домейни

След тази новина, спирам вече да давам бизнес идеи на bgkulinar :)
Присъствалите в Боримечката след WordCamp знаят за какво говоря :)

Това не е резултат от разговора в Боримечката. Ако си го спомняш дори се чудихме защо "големите" не са го направили още - е явно са го подготвяли ама не сме знаели ;)
 
Re: .bg домейни

Дано СуперХостинг поддържат трансфер към тях, че да спестим по нещо и от сегашните :)
 
Re: .bg домейни

Това не е резултат от разговора в Боримечката. Ако си го спомняш дори се чудихме защо "големите" не са го направили още - е явно са го подготвяли ама не сме знаели ;)
Това се сещаш, че е в кръга на шегата :)

@Калин - СХ едва ли ще влязат на кой знае колко по-ниски цени, ако въобще са такива.
 
Re: .bg домейни

@Калин - СХ едва ли ще влязат на кой знае колко по-ниски цени, ако въобще са такива.
В интервюто пише, че няма да има кой знае каква разлика в цените.
 
Re: .bg домейни

В интервюто пише, че няма да има кой знае каква разлика в цените.

Видях, ама едва ли така ще бъде, щом цената е по-ниска при преките им конкуренти от Host.bg
 
Re: .bg домейни

И аз това чакам - разумна цена.

А аз чакам някой да регне 3dwebdesign.bg за да го взема без пари, ама не ми се усмихва късмета :D
 
Re: .bg домейни

Не само арбитража ще платиш, ами и таксата за домейна. БТВ, 200 лв е ама без ДДС.

Брях мааму, мноо скъпо... тогава няма да го "крада" , купувайте смело :D
Ще трябва да си карам с орг-а ;)
 
Re: .bg домейни

Наистина ли ако сте решили да правите комерсиален БГ проект, ще ви спре цената от 70 лв., а примерно новите цени от 50-60 лв., не?

Особено са ми непонятни фирмени домейни тип -bg.net, -bg.com... хайде де, фирма да не може да си позволи 70 лв. за една година. :rolleyes:
 
Re: .bg домейни

Илиев, понякога е въпрос на отношение на продавача. В момента купувам бг домейни ( с УЕП) само защото не се налага да си комуникирам с разни лелки.
 

Горе