SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

!!!! от NetworkSolution крадат идей за домейни

Re: !!!! от NetworkSolution крадат идей за домейни

Ако не купиш веднага има верояност да го изпуснеш има милиони заявки за свободни домеини дневно в случая маи наитина има мизерия но аз бях писал че има различни регистъри различни правила на directnic.com срещу $ 15 могат да се намерят домеини които през други доставчици ги водят заети просто защото първата година след изтичане регистратора ги държи
 
Re: !!!! от NetworkSolution крадат идей за домейни

Никога не съм бил сигурен дали е 100% истина, но винаги съм се съмнявал в коректноста им. А решение си има : харесвам домейна - проверявам - купувам .
 
Re: !!!! от NetworkSolution крадат идей за домейни

Аз лично нямам доверие на Хуис формите по чужди сайтове (а сега се разбра, че и на големите не може да се вярва), затова съм си инсталирал един php скрипт на localhost и си чеквам за домейни през него.
 
Re: !!!! от NetworkSolution крадат идей за домейни

ICN го направиха същото миналата седмица. Бях тръгнал да си проверявам разни домейни, но по случайност реших да проверя един .бг през страницата на ICN. Бум, на другия ден домейна беше рикуестнат, а след още няколко, регистриран за година. Да си знаете за в бъдеще :)
 
Re: !!!! от NetworkSolution крадат идей за домейни

hdm , на ICN това май им стана навик - аз имах същия проблем още в началото на .бг регистрацията - http://oggin.net/work/dot-bg/
 

Горе