SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

1$ за домейн от Godaddy

wood

Senior Member
Снощи търсейки промо кодове попаднах на това от Godaddy.
Домейн за 1$ с промо код cool1, плащане само с карта. Всичко 1.18$ с ДДС
Кода работи, вече си взех един net. Давайте докато работи още кода.
 
Последно редактирано:
Re: 1$ за домейн от Godaddy

Къде се използва кода? Минах целия процес и никъде не видях поле за него.
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

След като избереш домей минаваш четири или пет страници и там в едно каре вдясно има да въведеш промо кода и отдолу ти изписва каква е сумата за плащане.
След като въведеш кода натисни Aply за да ти верифицира кода.
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

видях го деа, :)
но като си избера домейна и ми го дава за 2 години - не мога да го променя на 1.
иначе работи и за ко.юк
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

Минималният период за регистриране на .co.uk е 2 години, сигурно се опитваш да регнеш .co.uk
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

Предлагам събмит на един линк в 30 соц. мрежи (+репорт ест.) който ми купи домейн!
Разбира се аз ще си дам парите за него!
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

Нямаш проблем да ти регистрирам, дай ми данните си за whois на ЛС! Тъкмо ми трябва малко събмит.
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

Писах на vassy, но ако още някой има желание, нека ми пише, няма да откажа още едно домейнче на което да се уча.

Благодаря.
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

И при мене не работи кода, но може би защото вече регистрирах един домейн и е само за еднократно ползване на клиент.
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

Мисля че кода от няколко дена не е активен. Просто му е изтекло времето.;)
 
Re: 1$ за домейн от Godaddy

Ако още работи този код и се намери добрадуша, желаеща да ми регне едно домейнче ще съм благодарен да ми пише едно лично за да дам данните.
 

Горе