SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

.BG Домейни за 58.67лв

ggg007

New member
Вчера открих америка за пореден път. След като 3 години съм плащал хиляди за домейни на регистър.бг по 70.40лв всеки вчера открих, че съм можел да плащам по 58.67лв за всеки домейн. Когато лицето за финансови контакти не е в България, системата на регистър.бг не включва 20% ДДС в проформа фактурата. Толкова просто. Пишете адрес на ваш приятел в чужбина за лице за финансови контакти и готово - цената на домейна ви е 58.67лв. Това работи и за подновяване на домейните. Просто трябва да си смените лицето за финансови контакти.

Айде ще имате много да ме черпите :)
А ако някой го е знаел и не го е споделил по-рано незнам :(
 
За: .BG Домейни за 58.67лв

За: .BG Домейни за 58.67лв

SuperHosting от 1-ви Февруари тази година позволяват регистрация на .BG домейни за 58.75. Има разлика от 8 стотинки в цената, но пък за сметка на това не трябва да мамиш никой. :-]
 
Re: .BG Домейни за 58.67лв

да де, ама за нови регистрации оки за суперхостинга ама за стари, които трябва да се подновяват с регистър.бг, няма как да ги прехвърлиш на суперхостинг.
 
За: Re: .BG Домейни за 58.67лв

За: Re: .BG Домейни за 58.67лв

Няма такова нещо, прехвърлят се от Регистер.бг към Суперхостинг на същата цена, води се трансфер. Вече над 10 домейна съм прехвърлил.

да де, ама за нови регистрации оки за суперхостинга ама за стари, които трябва да се подновяват с регистър.бг, няма как да ги прехвърлиш на суперхостинг.

Че важат ли промокодовете за БГ домейни, какви отстъпки дават?
 

Горе