SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Здравей Debilev,
Извинявам се за създаденото неудобство, просто стария домейн беше сменен с този, за да не копираме ХостБГ и поради тази причина не е насочен към сайта.

П.П. Нямаше как да едитна първия пост за това се е получило така.

Добре де... и въпреки това толкова ли е трудно да направите един елементарен index.html, в който да сложите един текстови линк "НОВИЯТ САЙТ Е ...."
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Не искаме този домейн да се свързва с хостинга (било то и само с информация). Грешката е наша, за което отново се извинявам.
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Трагична, поредната OneManHosting Company!
Ta сайта ви едвам се зарежда, кой знае в кой гараж ви е сървъра, казвам сървъра, защото съм сигурен, че имате само един.
По добре изтриите сайта си и почнете да се занимавате с друг вид дейност.
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Трагична, поредната OneManHosting Company!
Ta сайта ви едвам се зарежда, кой знае в кой гараж ви е сървъра, казвам сървъра, защото съм сигурен, че имате само един.
По добре изтриите сайта си и почнете да се занимавате с друг вид дейност.

Понеже явно говориш без особено покритие и си се регистрирал с единствената цел да се опиташ да "хейтваш" (защо иначе ще пишеш в necro тема), аз ще ти пусна сега няколко теста от сървърите в "гаража" :wink:

Това е личният ми блог, който не е нищо особено: https://developers.google.com/speed...rl=http_3A_2F_2Frstefanov.org_2F&mobile=false

Ако го сваля от CloudFlare резултатите ще са от порядъка на 98/100 Не смятам да обяснявам защо srt е висок когато минава през CDN-а им, има достатъчно информация в knowledgebase-а там. Чувствай се свободен да тестваш и от други места по света.

WebPagetest Test Result - Brussels : rstefanov.org - 04/04/13 18:52:20 O, чудo! Сайта зарежда за под 2 секунди firstbyte И това от чужбина :eek: Явно сървъра и връзката са доста зле...

yjc7n.png


Сървърите са със почти 100% ъптайм от както са пуснати в началото на годината, клиентите са доволни и нещата се развиват повече от чудесно. Ще ме извиняват колегите от другите фирми, но същият този блог, колкото и малък да е с двата поста, ако го пусна на някои от техните сървъри ще е с 60-80% по-лоши резултати. Те си знаят защо.

Ta, г-н Kemparata? , fail troll much? ;D
 

Горе