SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нова Хостинг компания

hostbg.org

New member
Нова бързо развиваща се хостинг компания - HostBG.org
Пълна гама хостинг услуги.
Денонощна техническа поддръжка.
Сигурни и надеждни системи.
99,996% Uptime на Услугите.

http://hostbg.org
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Разбира се! Трябва да има конкуренция :)
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Здравейте,

задайте потребителска информация, за процесорното време и брой процеси за 24 часов период на всеки отделен план от услугите ви.
 
Последно редактирано:
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Здравейте,

задайте потребителска информация, за процесорното време и брой процеси за 24 часов период на всеки отделен план от услугите ви.

Към този момент няма лимит на процесорното време, тъй като клиентите не са толкова много и са разпръснати на няколко сървъра. Когато се стигне до лимит на времето, информацията ще бъде добавена към детайлите на всеки един план.
 
Re: За: Нова Хостинг компания

Re: За: Нова Хостинг компания

hostbg.org каза:
Към този момент няма лимит на процесорното време, тъй като клиентите не са толкова много и са разпръснати на няколко сървъра. Когато се стигне до лимит на времето, информацията ще бъде добавена към детайлите на всеки един план.
Toчно в този момент ще отнесете най-големия ... от недоволни клиенти. Особено от старите. защото до момента са ползвали неограничени ресурси и са били доволни, а в един момент ще трябва да бъдат ограничени.

Няколко забележки, чисто приятелски - нямате данни на фирма, която стои зад услугата, контактите по телефон са само през мобилен (номера 0700 са почти без пари), нямате бранд (hostbg.org не е бранд); в партньорската програма не е ясно комисионата за довеждане ли е или за довеждане и подновяване (почти съм сигурен, че е само за довеждане на клиент, ама не е ясно).
 
За: Re: За: Нова Хостинг компания

За: Re: За: Нова Хостинг компания

Toчно в този момент ще отнесете най-големия ... от недоволни клиенти. Особено от старите. защото до момента са ползвали неограничени ресурси и са били доволни, а в един момент ще трябва да бъдат ограничени.

Няколко забележки, чисто приятелски - нямате данни на фирма, която стои зад услугата, контактите по телефон са само през мобилен (номера 0700 са почти без пари), нямате бранд (hostbg.org не е бранд); в партньорската програма не е ясно комисионата за довеждане ли е или за довеждане и подновяване (почти съм сигурен, че е само за довеждане на клиент, ама не е ясно).

Ресурсите няма да се ограничават за старите клиенти.
Данни за фирмата са изложени тук: http://hostbg.org/about.php
Комисионните за сега са само за доведени потребители.
 
Re: За: Re: За: Нова Хостинг компания

Re: За: Re: За: Нова Хостинг компания

Ресурсите няма да се ограничават за старите клиенти.
Данни за фирмата са изложени тук: http://hostbg.org/about.php
Комисионните за сега са само за доведени потребители.

Едва ли ще имат неограничено процесорно време завинаги ;). Ако така да се записвам на време.
Между другото забелязах че има рел каноникал на началната към индекс файла, което не знам дали е умишлено, просто за мен е странно.
Успех с бизнеса.
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Колкото повече хостинг компании, толкова по добри ще са цените за потребителите. :)
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Колкото повече хостинг компании, толкова по добри ще са цените за потребителите. :)

То и сега има страхотни цени за потребителите... хвърли един поглед на "План Индивидуален" на tophost.bg . Ако си ме разбрал правилно ще ти светне червената лампа, че написаното от теб не е вярно, ама хич... особенно за този бранш!
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Работата на сайта е преустановена, тъй като получихме оплакване заради домейна, за което се извиняваме. До няколко дни ще бъде пуснат с нов домейн и няма да има повече такива недоразумения.
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

@hostbg.org - тая стрелка rapidshare дали ще се зарадват ако я видят ... смени я с друга, че да нямаш ядове.
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

@docenta - няма физически адрес, защото още няма офис.
@batzidi - всичко вече е сменено и хостинга е напълно функционален.
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Сайта е пуснат с новия домейн: DirectHost.BG

(С извинение ама...) Ебаси, ами пренасочете стария домейн към новия... 10 минтуи цъкам и се чудя защо на стария ви домейн няма никой... не че нещо ама това ми изглежда леко аматьорско и като цяло ми създадхте доста негативно първо впечатление, а то (за съжаление) е много важно днес.
 
За: Нова Хостинг компания

За: Нова Хостинг компания

Здравей Debilev,
Извинявам се за създаденото неудобство, просто стария домейн беше сменен с този, за да не копираме ХостБГ и поради тази причина не е насочен към сайта.

П.П. Нямаше как да едитна първия пост за това се е получило така.
 

Горе