SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

$1.99 за домейн от GoDaddy

Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

има ли някакво ограничение за TLD?
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

Аз го пробвах вече :)
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

еми как да работи с пейпал като тия зимат яко такси и се едно направо са ти подарили домейна
не съм сигурен за TLD пробвах с сом и нет. май работи с ус
пробвай и ще видиш
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

От снощи се опитвам да купя домейни и не мога да мина идентификацията с кода от 4-те цифри точно преди плащането. (secure checkout) Някаква идея от какво може да е?
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

аз и сега плащам през paypal, но не съм го асоциирал с акаунта ами всеки път си влизам от годади в пеъпъл, подписвам съгласие за плащането и се връщам отново в годади, а кода е след това

Преди пак беше ми направило този номер и след няколко дни когато пробвах си беше наред.
Не са спешни, ще имам време да размисля ;)
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

GoDaddy вече начисляват ДДС 20% нали?
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

само да спомена че промоцията е за регистриране на 1 домейн и то с карта, която за пръв път се използва в тръгвайтате-то
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

само да спомена че промоцията е за регистриране на 1 домейн и то с карта, която за пръв път се използва в тръгвайтате-то

За "първия път" не съм съгласен, аз си купих преди малко с карта, с която вече съм пазарувал от тях.
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

И няма как да е по друг начин, защото начисляването на кода става преди плащането т.е. може да платиш и с ПП.
 
Re: $1.99 за домейн от GoDaddy

т.е. може да платиш и с ПП.

И с това не съм съгласен, поне при мен ПП бутона става неактивен (сив) в момента, в който въведа кода и дам Enter.
Така че може да се пазарува само с карта, но не е задължително да е "нова" - моят опит е такъв.
 

Горе