SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

DreamHost :) 9.24 на година с домейн

Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

А дам ;) съжалявам не съм свикнал да чета това в скобичките, а понякога май има доста интересни детайли ;)
 
Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

И аз за това се ядосвам ;) Нямам никакви пари в картата си, а днес изтича крайният срок :(

П.С> Ако някой е съгласен да ми помогне да си купя хостинг, утре, вдруги ден му изпращам 20 лв.
 
Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

И аз за това се ядосвам ;) Нямам никакви пари в картата си, а днес изтича крайният срок :(

П.С> Ако някой е съгласен да ми помогне да си купя хостинг, утре, вдруги ден му изпращам 20 лв.

Достатъчно е да дадеш номера на картата, първите 14 дена са триал/пробни и няма да теглят нищо. През тези 14 дена ако не ти хареса нещо можеш да се откажеш от офертата от настройките в профила ти. Всеки може да се регистрира стига да има кредитна карта.
 
Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

това е готино :–) но като гледам втората година май е задължителна :) да си я платиш 110$

Къде го пише това за втората задължителна ?
 
Последно редактирано:
Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

И аз съм в кюпа, регистрирах се от афф линка.

Пък за втора година ше ма накарат да плащам ама друг път... :), да ги видим сега що за стока са пък другото лесно...
 
Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

И аз се регнах ама нито разбрах теглиха ли ми нещо от картата, нито ще ми теглят или пък колко ще ми теглят ... при въвеждането на промо кода ми изписа 108 $ и нещо off и до там. В последствие нямаше колко ще платя. Billing секцията ми изглежда по следния начин :
dreamhost.jpg


Да разбирам ли че всеки месец ще ми теглят 9,95$ ?
 
Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

Ще ти изтеглят автоматично от картата, когато свърши безплатния период две седмици или там каквото беше. Ще ти дръпнат $9.24 за цяла година, получаваш $108 отстъпка, след като си въвел купона 777.
 
Последно редактирано:
Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

Дриймхост го правят това почти постоянно, така, че споко, не се бутайте ще има за всички. Разчитат, че като си при тях после ще останеш.

Преди приблизително 1.5 години регнахме един домейн на същата промоция и след това го зарязахме, щото фирмата поръчителка се държеше некоректно и нямаше наказателни или други санкции, така че, споко регвайте на воля :) Имам обаче лоши спомени за около месец, когато точно нашия сървър постоянно блокираше. Както и да е, на харизан кон зъбите не се гледат :)
 
Re: DreamHost :) 9.24 на година с домейн

добре то готино ама регнах и домейн но вече 3-4 дни няма помен от него пише ми го в панела обаче ми дава че е не атктивен като се опитам да вляза
в хоис дава че е регнат обаче ефект същия пробвах през няколко проксита и от там влизане няма :)
 

Горе