SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

GoDaddy купони и промоционални кодове

Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

@yarkost, може да ги групираш и да ползваш остъпка за натрупана сума, за 30$ има 10%, за по-големи суми нарастват и отстъпките
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

This special offer expires 3/1/2010, so start shopping now! Use source code fbfhome20 to get 20% OFF* your order of $75 or more when you order online at GoDaddy.com

BONUS SAVINGS: Once you have renewed your product(s), take 20%* off your order of $65 or more. Simply enter "gdbba72965" in your shopping cart or mention the offer code
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Да знаете за .info дали пускат въобще че имам 3-4 за подновяване ?
Пробвай emma30 трябва да работи, дава 30% отстъпка.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Тези двата са много добри:
gda241a - 6.99 + 0.18 за подновяване на .info, като вземате още един безплатно (само срещу таксата от 0.18)
gda324a - 0.69 ако купите 5 или повече .info домейна, като получавате и безплатно privacy
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

gdbb776

Работи за подновяване на .info - $7.17 с таксата.
Последно е използван на 19.03.2010, 11:15h за няколко домейна.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Не съм пробвал и не знам как става.
След подновяването на няколкото домейна регистрирах един и не видях опция безплатно ( взе ми $1.07 USD ).
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

EMMA9 и EMMA3 - домейни .com на цена $7.49 за регистрация и подновяване.

Алтернативно:
EMMA35 - .com домейни за £3.50 всеки
EMMA30 = 30% отстъпка от .com домейни

Отстъпки за количество:
EMMA25 = 25% отстъпка за поръчки над $100
EMMA8 = 20% отстъпка за поръчки над $50
 

Горе