SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

GoDaddy купони и промоционални кодове

flasher

New member
В тази темичка мисля да пускам от време на време някой хубав купон който съм пробвал. Така и така често ми се налага да издирвам кои са най-оптималните купони поне и да ги пускам. Пускал съм и преди теми но те си бяха основно към някой определен купон, а няма смисъл всеки път нова тема.

Последно за подновяване ползвах TVSPECIAL
$7.47 за .com крайна цена
 
  • Like
Реакции: lord
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

20%. Дойде днес. Важи за поръчки над $75.
Само да споделя, че обикновено при поръчка за 75 долара, става дума за бълк подновяване/купуване (6-20 домейна), където цената е по-ниска от редовната и отстъпката не може да се ползва, тъй като вече дефакто има начислена отстъпка. Виж, ако подновиш един домейн за 10 години, тогава кодът ще свърши работа.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

749aprmo - 7.49$ за .com
goaz2001bq - 6.99$ за .com
cjconeoff - 1$ отстъпка от всяка поръчка
cjcsave10 - 10% от всяка поръчка
gdr1257c - 6.95$ за .com
gdr1254a - подновявате инфо домейн за една година на цена 6.99 и получавате още един домейн .инфо без пари, като втория мислия има и безплатно privacy

не знам до кога са валидни
 
Последно редактирано:
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Само да споделя, че обикновено при поръчка за 75 долара, става дума за бълк подновяване/купуване (6-20 домейна), където цената е по-ниска от редовната и отстъпката не може да се ползва, тъй като вече дефакто има начислена отстъпка. Виж, ако подновиш един домейн за 10 години, тогава кодът ще свърши работа.

не съвсем така
с TVSPECIAL поднових 30 домейна и пак ми намали цената повече от бълка
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

749aprmo - 7.49$ за .com
goaz2001bq - 6.99$ за .com
cjconeoff - 1$ отстъпка от всяка поръчка
cjcsave10 - 10% от всяка поръчка
gdr1257c - 6.95$ за .com
gdr1254a - подновявате инфо домейн за една година на цена 6.99 и получавате още един домейн .инфо без пари, като втория мислия има и безплатно privacy

не знам до кога са валидни

то точно идеята е такива които скоро са тествани и работят за определена цел. иначе купони из нета колкото искаш
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

не съвсем така
с TVSPECIAL поднових 30 домейна и пак ми намали цената повече от бълка
A, ти видя ли, че говоря за купоните за 20% намаление?
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

то точно идеята е такива които скоро са тествани и работят за определена цел. иначе купони из нета колкото искаш

Към момента на публикуването и последната редакция всичките работеха. Предполагам и все още. Не съм малоумен, за да пускам неща, които не съм проверил.
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

Към момента на публикуването и последната редакция всичките работеха. Предполагам и все още. Не съм малоумен, за да пускам неща, които не съм проверил.

Купони номер 2 и 5 при мен не проработиха. Но се възползвах от 1 и 6 :cool:
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

A, ти видя ли, че говоря за купоните за 20% намаление?

хихихи
да видях че това цитираш но не уточняваш та аз рекох да допълня малко

хев фън
 
Re: GoDaddy купони

Re: GoDaddy купони

През фейсбук страницата на GoDaddy

Deal of the Week: Use code 'FB229' to save 30% on .COM registrations & renewals.
 
  • Like
Реакции: nbsp

Горе