SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

.com домейни за 10 лева

Drago

Админ
Здравейте,

имам удоволствието да ви представя новата промоция на delta.bg .com домейн за 10 лева промоцията е валидна при закупуване и трансфериране на домейн до 31 март с промо код COMCOM.

Надявам се да сме Ви от полза.
 
Последно редактирано:
Re: .com домейни за 10 лева

Видя ли прикачената картинка и излизащите от границите на кутията input полета?
Това на нетбук ли го гледаш? При мен е нормално. Ако екрана ти е като на мобилен телефон не се учудвай, че се разместват нещата.
 
Re: .com домейни за 10 лева

@mlazarov с какъв browser сте ? Тук в офис-а сме го тествали на opera,firefox,safari,ie6,ie7,ie8 на 6 различни компютъра и го няма този проблем.
 
Re: .com домейни за 10 лева

@mlazarov с какъв browser сте ? Тук в офис-а сме го тествали на opera,firefox,safari,ie6,ie7,ie8 на 6 различни компютъра и го няма този проблем.
Дай на ТИ, къде си тръгнал с това Вие - не сме се събрали да се ласкаем ;)

Става дума за служебен лаптоп под Ubuntu с Mozilla Firefox v3.5.8

Не е нетбук! Ето и инфо за резолюцията:
Window width: 1280px
Window height: 726px

Viewport width: 1280px
Viewport height: 549px

В интерес на истината през мобилния ми телефон изглежда ok:)
 
Последно редактирано:
Re: .com домейни за 10 лева

Е не знам има и обидчиви иначе вече сме на ТИ :) Аз съм Драго между другото ей сега ще пуснем един live disk да проверим, че единствения ни линукс е slackware и centOS .
 
Re: .com домейни за 10 лева

@mlazarow: Може да е заради шрифтовете тогава.
 
Re: .com домейни за 10 лева

@mlazarow: Може да е заради шрифтовете тогава.

Възможно е:) Няма друг сайт в който да имам подобен проблем.

Фиксиране на дължината на полето ще реши проблема.
 
Re: .com домейни за 10 лева

Благодаря за това, че ни уведоми грешката е поправена надявам се вече да не натискаш X-а ;)
 
Re: .com домейни за 10 лева

Защото в момента е в процес на изясняване на правилата. Скоро ще пиша и за нея, ще има 2 вида партньорство афилейт програма и reseller като отстъпките за reseller ще бъдат до 20-25% .
 

Горе