SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минути

Regia

New member
Регистърът на .co докладва:

http://twitter.com/dotco/status/19016838848

.CO Breaking News Update - Stats just in - first 25 minutes, over 100k registrations....the world needs .CO!

В България никой не предлага, за съжаление.

Статистика на живо, и възможност да получите летящо прасе с вашия регистриран домейн: http://opportunity.co/pigsfly/
 
Последно редактирано:
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за ...

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за ...

Нали ти си по домейните, възползвай се.

Иначе си мисля, че .co основно ще се ползва за паркирани домейни на .com. Дано обаче греша.

Има ограничен брой регистратори, а за съжаление всички, с които работим препродават домейните .co от немския InternetX. И като за "риселър на риселър", цената отива към 60 лв, което за България е много и затова не ги предоставяме.

Списъкът с регистратори е тук:
http://opportunity.co/register/
 
Re: Домейни .co - над 100хил.

Re: Домейни .co - над 100хил.

Аз се сдобих с такъв домейн, но не знам колко време ще отнеме регистрацията му? През Godaddy го направих, и още се води фрии, някой знае ли колко време се обработват заявките през татенцата ?

Също така ако някой вече е собственик на .co ще се радвам да споделят името на домейна
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Аз ги купувам от namecheap.com на 22.98, и си купих едно домейнче за сега: hostingsolutions.co
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации

Опс, готово, и моето домейнче е при мен
Купих uslugi.co
мисля да направя един каталог с всякакви видове услуги
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

mebeli.co беше свободен, но аз не бързам да се нахвърлям на български домейни, но това е добра възможност. Все пак има още толкова свободни английски.
 
Re: Домейни .co - над 100хил.

Re: Домейни .co - над 100хил.

Аз се сдобих с такъв домейн, но не знам колко време ще отнеме регистрацията му? През Godaddy го направих, и още се води фрии, някой знае ли колко време се обработват заявките през татенцата ?

Също така ако някой вече е собственик на .co ще се радвам да споделят името на домейна

Аз взех от Godaddy hoteli.co, в началото и на мен ми забави добавянето в whois, но вече е на линия.
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

И друго да ви кажа, преди да регнете домейнче ... можете да го тълкувате като consulting ... примерно ivan.co - Ivan consulting
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

...или като .ко' ма напраи ти, бе :)
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

А това чудо поддържа ли IDN с кирилица? На http://opportunity.co/register/ не ми дава грешка като опитам да въведа кирилица...
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Хайде още едно домейнче в чантата: onlinedatingservices.co от туй чудо ще стане супер директория :), между другото hamali.co беше свободен, колкото домейна проверих, отдавна не бях се затормозявал толкова.
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Бахти, от снощи ми дава alex.co свободен и не мога да го регистрирам. В татенцето ми дава, че е зает, но точно там му давам whois и пише, че е свободен, рофл :)
 
Последно редактирано:
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации

Поразгледах Google Insights и си взех iphone4case.co

Продължавам с търсенето, но хиените са омели всичко. :)

И понеже още не съм чел дали има някакви специфични особености за този домейн, да питам... има ли проблем да се продаде веднага?
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Регистрирах и аз един, та да видим дали ще има полза :)
През godaddy, бави се 15-20 мин. обаче.

alex.co, ivan.co са свободни уж това показва търсенето на http://opportunity.co/register
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

при мен показва, че alex.co не е свободен, имайте предвид, че някои регистратори не ползват информация в реално време.
 
Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

Re: Домейни .co - над 100хил. регистрации за 25 минут

mebeli.co беше свободен, но аз не бързам да се нахвърлям на български домейни, но това е добра възможност. Все пак има още толкова свободни английски.

От нова година продавам mebeli.cc, ако интересът към .co ще е същия... мерси :)
 

Горе