Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да забраня да ми копират от сайта?

Collapse
X
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

Инструментът работи прекрасно, а след малко тестове измислих и защита за копиране от собствения сайт (стига да сте на статичен адрес).
    Code:
    <?php if ($_SERVER['REMOTE_ADDR']!='192.168.0.1')
    {
    echo '<script src="//copypoison.com/cyr.js" async charset="utf-8"></script>';
    }
    ?>
    Ако влизате от собственото си IP, можете да си копирате колкото искате за публикации например в социалните мрежи.

Коментар

@cloxy,
      а какво ще стане, ако някой след като постне текста, който е копирал, види линка и го изтрие? Чудесно би било, ако линкът е "неизтриваем" т. е. скриптът винаги да го възстановява. Това тотално ще отблъсне крадците на съдържание и ще ги откаже.

Коментар

Ако някой изтрие линка не е фатално, защото съдържанието си е замърсено.

Дай малко повече информация как така връзката да се възстановява сама? Аз технически не се сещам как такова него може да е възможно.

Коментар

Честно казано и аз не знам как се прави, но съм преравял целия код на безплатен темплейт, за да махна от него линка на създателите. В кода този линк го няма, но явно някъде е кодиран, защото при отваряне на темплейта в браузър, той излиза веднага. Явно, че начин има, само трябва да го открием.

Коментар

Някакви планове за разширяване и API ?

Коментар

Да, смятам да има API, при което чрез data-* атрибути да може да се настройва примерно след колко символа да започва да замърсява, да слага ли връзка към оригинала и подобни.

Коментар

Аз съм напълно съгласен с теб!

Коментар

Изчакайте...
                X