SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт програми за недвижими имоти

sicko

New member
Здравейте на всички
Някой да знае добри чуждестранни афилиейт програми за недвижими имоти.
Интересуват ме само чуждестранни , не на български фирми.
мерси предварително :)
 
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

Лъки Банско дават 3% за продажба направена през теб, но не поставят аффид в УРЛ и не слагат куки. Ами пиптат клиента, откъде е влезнал.

Май бългериан холидейс също имат партньорска програма.

Най-сериозна като че ли изглежда партньорската програма на Бългериан пропътис. Дават 500 евро на продаден имот и 2% за всеки оффплан.

От нито една не съм изкарал пари, но и посещаемостта ми не е много висока.
 
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

мерси bgkulinar, да сигурно тези 3-те фирми имат добри афф програми, но са ни пряка конкуренция и шефчето не е навито да работи с тях, така че спраме до тук.

мерси и на тебе peter - още утре ги мятам да ги прослушам
 
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

Само от любопитство. За какво ви е афилиейт, след като имате собствен бизнес с недвижими имоти? Аз нямам собствен бизнес за недвижими имоти, но имам сайт и за мен това е начин да припечеля някой лев допълнително. Та ми е интересно на вас за какво ви е.
 
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

bgkulinar каза:
Само от любопитство. За какво ви е афилиейт, след като имате собствен бизнес с недвижими имоти? Аз нямам собствен бизнес за недвижими имоти, но имам сайт и за мен това е начин да припечеля някой лев допълнително. Та ми е интересно на вас за какво ви е.
Ами идеята е на шефчето а аз трябва да я осъществя.
Идеята е да даваме на други агенции чуждестранни , а не на преки конкуренти да листват нашите пропертита на техните саитве и ние ще им плаштаме комисионна или при леад или на сделка още не сме го измислили, т.е един вид да си разработим наша собствена афф програма,
но и също тази наша афф програма да я внедрим по големите саитове за аффл прог. да не е достъпна само от нашият сайт ами и от такива дето са посредници за аффилиейт.

абре с две думи почваме и ние с афф да се занимаваме и сега проучваме ко що има,
и така реших да питам във форума за менения

единственото вето е да не даваме на преки конкуренти нашите пропертита, а и ние няма да листваме други освен нашите на сайта

това е :) и си проучвам аз сега :D
 
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

Ако ще правите нещо подобно, пиши ме за бета тестер ;). Ако измислите и начин да се дърпат офертите автоматизирано, цена няма да имате.
 
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

Докато намериш решение на идеята с affiliated programs, може би ще представлява интерес за теб и шефчето, включване на ваши оферти в страницата на http://www.bulgarian-properties.com
Има няколко плана за участие, един от които е безплатен..
Ще се радвам да измислим някаква схема на съвместна работа
 
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

empty admin restricted
 
Последно редактирано:
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

Някой да е взимал пари от българските афилиейт програми тук?
 
Re: Афилиейт програми за недвижими имоти

Най добрият начин е да изградите и менажирате собствена афилиатна програма. Има мниго добра софтуерна програма,която ще
ви изгради автоматично афилиатната ви програма и автоматично ще менажира всичките процеси. След като изградите програмата тогава я промоцирайте.
 

Горе