SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Изработка на сайт на ниски цени

Re: За: Изработка на сайт на ниски цени

Re: За: Изработка на сайт на ниски цени

Момчето е написало, че цените започват от 50лв. Никъде не пише, че цената е 50 лв. За 50лв. може да ти предложи примерно WP блог с готова тема, да ти напише твое заглавие и да го подреди малко. Може да ти направи и сайт за 10 000лв. примерно, зависи какво искаш. Аз така разбирам нещата и не мисля, че трябва да се заяждате с него.
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Заинтересован съм!
Можеш ли да ми направиш една(1) страница портфолио (темата е градински център), лого, дизайн и да излиза на първа позиция в гугъл по три(3) ключови думи.
За 50лв.
Ти пък, човека подаде пръст, а ти да му изядеш цялата ръка ;-)
 
За: Изработка на сайт на ниски цени

За: Изработка на сайт на ниски цени

Ти пък, човека подаде пръст, а ти да му изядеш цялата ръка ;-)

cicano, той Duster се подиграва с човека, опитах се да му обясня, но не разбира. toniintro го е казал много добре в поста си преди теб!
 
Като цяло специалистите струват пари, независимо дали са във фирма или фрилансват, което пак не изключва по никакъв начин данък и други разходи, които поддържа, за да достигне до клиентите си и да поддържа добро работно място. Факт е, че много случаи и около мен са стигнали до момента, в който от много "добре изглеждащата финансово" оферта се стигна до търсене на нов изпълнител. Много ми е интересно след това научава ли се урока? При повечето случаи се научава. Да, може би всички искаме да е тънко, но не става така. Не казвам, че някой който ви обръща джобовете винаги е на 100% сигурен вариант, но сякаш разочарованията са повече при колегите, предлагащ тънки цени. И нормално. Какво точно очаква някой, на което цената му е Х, а този иска да я получи за Х / 2 или дори на / 3.

Искаш бизнес, правиш бизнес. Всичко го съобразяваш с качеството и цените на пазара. Но какво се казва има и друга поговорка "За всеки влак си има пътници", което също абсолютно свободно може да се приложи и тук. Някой със скромен бюджет и големи очаквания среща друг с тънки цени и не много добро качество. И се получава "заварката", която след нея обикновено се търси друг човек, който да замаже положението. :) И вече клиента или продължава напред или съответно спира до тук. Каквото видял от бизнеса, това е. ;)
 
Може да разгледате портфолиото на Дигитална агенция SEOMAX https://seomax.bg/ Изработка на сайтове и онлайн магазини :)
Ако търсите някой да ви изработи сайт, не мисля че най-добрата инвестиция е в нещо евтино, освен ако не е с цел хоби.
Драги колеги и съграждани от гр. Пловдив. Никой нямаше да се разсърди да си направите официален профил и да коментирате. Този тип профили особено във форуми свързани с уеб услугите са отживелица :) Някак си ...... А си личи че текста си е написан не както обикновне потребител би препоръчал :) Добре сте дошли :)
 
търси друг човек, който да замаже положението.
Лошото е че поне още двама дето "замазват" положениетом всъщност го правят по-зле. Докато накрая не си даде каквито трябва пари за добра работа или не остави сайта в гмната в които се намира.

А как обичам репликата: "Ама преди теб едни ми предложиха за еди какви си пари"
Аз: "Като са ти предложили сайта ти защо е в това положение и защо търсиш мен, отивай си при тях, да стане още по-розово"
 
Лошото е че поне още двама дето "замазват" положениетом всъщност го правят по-зле. Докато накрая не си даде каквито трябва пари за добра работа или не остави сайта в гмната в които се намира.

А как обичам репликата: "Ама преди теб едни ми предложиха за еди какви си пари"
Аз: "Като са ти предложили сайта ти защо е в това положение и защо търсиш мен, отивай си при тях, да стане още по-розово"
Еми хората си търсят оферти. И тормозят другите, докато някой не им обещае 100 неща за без пари.....тъпотия, защото накрая не получават и половината от обещаното, защото просто не му излизат сметките на изпълнителя и той го осъзнава като преполови работата си с клиента. И тук вече се раждат красиви неща. :)

И аз се чудя като някой на друг е предложил по-добра цена, защо губи времето на трети? :) Хващаш там офертата и стискаш палци да получиш това, което искаш на цената, която явно може би само теб устройва. :)
 

Горе