SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Търся някой да обработва снимки

Rumi

New member
Търся човек, който да обработва снимки. Идеята е следната.

На сайта си за упражнения реших да сложа поръчка за обработка на снимки. Четох маркетингови материали и се вдъхнових да опитам идея, която нямам представа дали точно в този вид ще работи.

Посетителите на сайта са жени, които искат да изглеждат по-добре и по-слаби, затова им давам упражнения и диети. Обаче днес четох, че ако давам на хората това ОТ КОЕТО ИМАТ НУЖДА вместо ТОВА КОЕТО ИСКАТ, ще имам по-добри резултати.

Стигнах до извода, че те имат нужда да изглеждат по-добре, т.е. имат нужда от добре изглеждащи снимки, които да сложат в дейтинг сайт, или снимки от почивката им, които да изпращат по пощата на приятели и приятелите им да си мислят колко хубаво изглеждат те и на колко хубави места са били.

С две думи търся човек, който да прави снимките да изглеждат добре, жените трябва да са без бръчки и по-слаби, изобщо да изглеждат по-добре ;D. Ако може да ми покажете ваше портфолио с обработени снимки.

Също ме интересува цена на снимка, за да си формирам крайната клиентска цена.

Може нищо да не излезе от това, но съм се запалила да напиша добро sales copy :) най-мналкото ще е интересен експеримент.

Статията, която ме вдъхнови е тази http://www.bummarketingmethod.com/moreadwritingtips.html, дано да ви дойдат и на вас идеи :icon_thum
 
Re: Търся някой да обработва снимки

Пиши на ПМ очакван обем и някаква ориентировачна сума на снимка.
 
Re: Търся някой да обработва снимки

И аз имам няколко човека в предвид,
ако искаш драсни и на мен с пример какво точно очакваш като резултат, както и финансите :)
 
Re: Търся някой да обработва снимки

Ами, аз мислех вие да предложите цена на снимка, нямам представа колко струва този труд :( До сега съм ползвала приятелката ми за такива цели, а тя никога не ми е вземала пари.

Като цяло идеята е женките да си избират през Paypal, колко снимки искат да им се обработят, т.е. въвеждат си брой и да има цена на снимка.

Притеснявам се, ако предложа прекалено ниско да не ви обидя :-\. Ясно е, че търся най-ниска цена, може ли вие да ми предложите?
 
Re: Търся някой да обработва снимки

Ами, аз мислех вие да предложите цена на снимка, нямам представа колко струва този труд :( До сега съм ползвала приятелката ми за такива цели, а тя никога не ми е вземала пари.

Като цяло идеята е женките да си избират през Paypal, колко снимки искат да им се обработят, т.е. въвеждат си брой и да има цена на снимка.

Притеснявам се, ако предложа прекалено ниско да не ви обидя :-\. Ясно е, че търся най-ниска цена, може ли вие да ми предложите?

Мисля че ще можем да се разберем - има и алтернативни вариянти на плащането :) Проклета комерсия...
Пиши на скайп:hardy.rivas
Enail: admin@vpg-bg.net
hardy_kill@abv.bg
 
Re: Търся някой да обработва снимки

Благодаря, rossy. С hdm се разбрахме за снимките, обаче после аз не довърших проекта, щото почнах няколко нови и един от старите доста дръпна напред и се наложи да му обръщам внимание...

Но някой ден и това ще свърша, когато ми дойде музата :)
 
Re: Търся някой да обработва снимки

ако вазникне нещо се обаждаи.Работя скромно и качествено :p
 

Горе