SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ако два сайта със различни домейни са на един и същи хостинг и с едно и също IP ?

lipa

New member
Ако два сайта със различни домейни са на един и същи хостинг и с едно и също IP, възможно ли е да си влияят един на друг? Питам защото на един и същи хостинг имам сайт за мистика и друг сайт със ******** разкази, от както съм така позициите на сайта със мистиката паднаха.
 
За: Ако два сайта със различни домейни са на един и същи хостинг и с едно и също IP ?

За: Ако два сайта със различни домейни са на един и същи хостинг и с едно и също IP ?

На един хостинг и на едно и също IP може да има хиляди сайтове :) Не е логично ако има един кофти сайт, то той да влияе на другите, камо ли отрицателно.

С програмата Yazzle можеш да проверяваш кои сайтове са на дадено IP. Аз като съм проверявал за мои сайтове чак съм се учудвал още колко известни и по-големи сайтове се хостват на същия акаунт/IP. Но това не ми е повлияло по никакъв начин.
 

Горе