SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ако някой има малко време и иска безплатни кликове

ilianskim

Senior Member
Tърся желаещи коелги които да са бета тестъри на функциите на сайта .Първите 5-ма ще получат линкове на първа страница(Възможно най-добра позиция горе) на www.bganzeige.de с 6000 посетителя дневно и с PR4 ако има желаещи може да ми пишете тук или на скайп :ilianskih .
Това мисля ,че ще ти е добре за безплатна реклама на сайта .
Чакам желаещи.
Тестването се състои в това:
- да добавиш акаунт ,да регистрираш сайта си.
При регистрацията трябва да зададеш реципрочен линк към www.princrease.com.
С това ще получите и още линкове с ваши ключови думи от сайта който сега е с PR2 .
-Да се изпробват тууловете които създавам за СЕО инфо .Пример
Инфо за сайт

Това са усливията .Получавате линкове от сайтове с PR4 и PR2 ,а слагате един линк може и от страница със ПР0.
 
Re: Ако някой има малко време и иска безплатни кликове

Я дай да се пробваме...да видим дали можем да помогнем с нещо ;)

И една малка поправка, ако може да направя :) ... по-добре употребявай функционални тестове, а не бета тестери на функциите :p
 
Re: Ако някой има малко време и иска безплатни кликове

Тук си много прав бета не е това ,защото е далеч от крайната форма ;)
просто Насето беше ме питал в неговия блог за сайта и аз от там ми хрума идеята да търся тестъри на функции
:) извинявам се ако съм заблудил някого .Няма да се повтори ;)
Имам вече 4-ма , но винаги има място за още .
snimki.princrease.com има пр3 и имам само 1 външен линк мога да добавя още някой друг като за награда :)
има и не лоша посещаемост 700 потребителя на ден
и към 2050 регистрирани .
 
Re: Ако някой има малко време и иска безплатни кликове

Ако искаш да сме точни...бета тестове не са тестове на бета версии на програми ;)
По принцип бета тестери са външни специалисти, които тестват даден продукт. Те са независими от екипа програмисти. Всички бъгове които те открият се репортват до раработчиците, те си ги оправят и после фирмата пуска продукта. Всеки един бъг, които е репортнат от обикновен потребител се води гама тест. След определен период от време, след като се фикснат тези репортнатите от обик, потребители се пуска в. 1.1 ... 1.2 и т.н. ;)
Всичко това е казано по-разбираемо :)

Ако имаш нужда брой ме и мен...малко излишни кликове не са ми вредни :D

П.П. бреф колко съм знаел ;D
 
Re: Ако някой има малко време и иска безплатни кликове

В случая експертите и потребителите са едно и също немислиш ли :) , ако не то тогава няма да ви казвам колеги
а търся потребители които да имат сайт :) и т.н
И добре дошъл г Гама тестовия екип :) пиши ми на скайп>ilianskih или icq :173317336 да обсъдим някой неща и да ти сложа линк .
 

Горе