SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Алтернатива на Етаргет

diabolic.bg

The Old Wastelander
От три години и нещо въртя рекламите на Етаргет на сайтовете си, които са основно с БГ аудитория, макар че имам и доста чужди посещения. Всичко досега е вървяло без проблеми и изведнъж в петък вечер, след двудневно отсъствие от моя страна, открих, че акаунтът ми в сайта на Етаргет е изтрит без предизвестие и никакво съобщение защо и как. Писах имейл до фирмата, но все още нямам отговор и не знам защо са ме изтрили, и дали ще намерим вариант за възстановяване.

В момента тествам отново bidvertiser, където имам акаунт от доста време, но ги бях спрял, защото не отчитаха коректно кликовете. Като гледам май не са се променили особено - от 12 сигурни клика в последните 2 дни са отчетени 3.

Моля, предложете ми тествана чужда фирма, че наши май не останаха, която да отговаря на следните условия:
- да работи с България, за да има бг реклами;
- да отчита и плаща коректно;
- да има плащане в PayPal;
- да плаща и сравнително малки суми (например bidvertiser плаща, когато събереш 10 долара).

Отново моля, давайте ми само проверени от вас фирми! Благодаря!
 
Re: Алтернатива на Етаргет

easyads.bg - коректни, отчита всичко, плащат при събрани 50лв. Единственото което е, че плащат само по банов път. Май не ползват PayPal. От всички възможни фирми които съм ползвал те са най-добре :)
 
За: Re: Алтернатива на Етаргет

За: Re: Алтернатива на Етаргет

easyads.bg - коректни, отчита всичко, плащат при събрани 50лв. Единственото което е, че плащат само по банов път. Май не ползват PayPal. От всички възможни фирми които съм ползвал те са най-добре :)
Да, но не ми вършат работа - изискват над 1000 уникални посетители на сайт дневно, а след пандата, аз все още не мога да ги докарам толкова за всички сайтове заедно. :( Иначе банковото плащане от БГ фирма не ме безпокои - нали така ми плащаха и Етаргет досега.
 
Re: За: Re: Алтернатива на Етаргет

Re: За: Re: Алтернатива на Етаргет

Да, но не ми вършат работа - изискват над 1000 уникални посетители на сайт дневно, а след пандата, аз все още не мога да ги докарам толкова за всички сайтове заедно. :( Иначе банковото плащане от БГ фирма не ме безпокои - нали така ми плащаха и Етаргет досега.

Спокойно, дори и с няколко хиляди пак не одобряват :D. По-точно одобряват доста трудно.
Аз едно време търсех разни PPC програми, но такава дето търсиш не открих. За английски ми хареса долу горе тази infolinks, но не става за BG. Също читика става за енглиш. Bidvertiser е най-големия провал на Вселената :D.
 
За: Алтернатива на Етаргет

За: Алтернатива на Етаргет

Ще видим какво ще стане накрая. От търговския отдел на Етаргет ми казаха, че вероятно е техническа грешка и ще ме възстановят от бекъпите, но трябвало да се обадя на регионалния мениджър. Като му звъннах на него и разбра, че съм пуснал и имейл, беше адски "любезен" и ме отряза като кисела краставица с думите "добре, тогава ще ви отговорим", след което затвори телефона. Предишният беше словенец и поне 4 пъти ме е набирал от Словения с личния си телефон, защото имам проблем с рекламите и съм писал на горещата линия. Какво да кажа - нашенецът си личи...

Все пак се надявам да предложите някоя що-годе читава фирма, пък ще ги пробвам.
 
За: Алтернатива на Етаргет

За: Алтернатива на Етаргет

Добре де, а какъв е проблема да пускаш реклами на гугъл? Питам информативно?
 
За: Алтернатива на Етаргет

За: Алтернатива на Етаргет

Проблемът е, че преди 5-6 години имах такива, но един приятел от Варна вместо да ми изпише веждите, ми извади очите. Той работи в Интернет провайдърска фирма, тръгнали да пускат нова мрежа и той кликал от всяко ново ІР, но от своя служебен лаптоп. Съответно го засякоха, изтриха ми акаунта и пих една огромна студена вода за 140 долара. А Гугъл, като Господа, забавя, но не забравя - вече нямам право да участвам. И те така...
 
За: Re: Алтернатива на Етаргет

За: Re: Алтернатива на Етаргет

Може да регистрираш някой роднина или приятел, но за малки суми няма да си струва де. Предполагам си запознат с великата тема за нап и адсенс ;).
Разбира се. Затова и не се натискам за Гугъл.
 
За: Алтернатива на Етаргет

За: Алтернатива на Етаргет

Колеги, вчера малко поразводнихме темата и я понаспамихме, но тъй като все още чакам някакви конкретни резултати от преговорите с Етаргет и не знам какво ще стане, надявам се все пак да дадете някой добри идеи. Благодаря на всички предварително!
 
За: Алтернатива на Етаргет

За: Алтернатива на Етаргет

Отзивите тук във форума не бяха много блестящи, но ако нямам друг избор, ще опитам и тях. Благодаря!
 

Горе