SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Английски директории?

kirilbug

New member
Здравейте, някой може ли да ме насочи към директории от рода на тези описани в dobavi.hit.bg? Не говоря за онези списъци с по 5 до 10к доректории, който никой не посещава, а такива като дир.бг или гювеч, които се посещават от хората и могат реално да привлекат трафик към англоезичен сайт?

Благодаря на всички!

Re: Английски директории?

Ами аз ти предлагам да си добавиш проектчето в ODGC[.] net - тази директория има добър ALEXA ранг, и ще те одобря

Най-лесно е да се замислиш кои са най-посещаваните англоезични директории ( не се заяждам ) и да се постараеш на всяка цена сайтовете ти да присъстват там. Понякога одобряването им в подобни директории отнема доста време (или пари) но си заслужава търпението и вложението :) ...

Само дето Yahoo Answers много обичат да банят тия дето слагат често свои линкове а доста отговори трябва да сложиш за да дойде сравнително хубав трафик
а там линковете и са no-fo

аз бих ти препоръчал да видиш в твоята ниша кои са големите портали и директории щото от генерал много трафик не идва

Горе