SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Анимиран .gif във Facebook ?

Argo

New member
Някой да знае нещо по въпроса? По принцип Facebook не разрешава, но попаднах на този албум в Facebook профил линк :eek:
 
Последно редактирано:
Re: Анимиран .gif във Facebook ?

Facebook, не правят проблем, докато някой не съобщи за нередност. Бъди сигурен. Но пък съобщят ли.. става кофти. Миналия месец се занимавах с тях, понеже бях си махнал правата на едната страница и си публикувах в нея и някой ме е докладвал за спам. Спряха ми акаунта, но си го върнах.
 
Re: Анимиран .gif във Facebook ?

Facebook, не правят проблем, докато някой не съобщи за нередност. Бъди сигурен. Но пък съобщят ли.. става кофти. Миналия месец се занимавах с тях, понеже бях си махнал правата на едната страница и си публикувах в нея и някой ме е докладвал за спам. Спряха ми акаунта, но си го върнах.
Не е въпроса до проблем от Facebook, просто не е възможно да се възпроизвеждат гифове.
 
Re: Анимиран .gif във Facebook ?

Проверката на елемента с Гугъл Хром дава че е JPG/ JPEG а не GIF
Това също е ясно, пробвай да свалиш и после да качиш същата снимка, и в JPG не става.
 
Re: Анимиран .gif във Facebook ?

Смени разширението на някой gif -> jpeg и го качи! Важното е картинката да е малка!

е аз свалих от тези в примера една и после я качих в моя профил но вече не е анимирана
 

Горе