SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт за туризъм

MacTeP

Senior Member
Препоръчайте някоя прилична афилиейт програма за туризъм (почивки, самолетни билети и тн). Езика е английски. Дестинация по-възможност Египет. Благодаря предварително.
 
Re: Афилиейт за туризъм

Туризъм в Египет?! LOL! Има ли такова нещо все още?

П.П.
Знам една програма, но работи само за Тунис и Либия. Кажи ако те интересува. ;)
 
Последно редактирано:
Re: Афилиейт за туризъм

Туризъм в Египет?! LOL! Има ли такова нещо все още?

П.П.
Знам една програма, но работи само за Тунис и Либия. Кажи ако те интересува. ;)

Мисля, че да идеш на почивка в Либия към момента си е равносилно на мазохизъм... :p
 
Re: Афилиейт за туризъм

Туризъм в Египет?! LOL! Има ли такова нещо все още?

Имат си стабилен туризъм хората ;) Скоро ще се нормализира ситуацията там и потока от маймуни пак ще потече.
Tourism is one of the most important sectors in Egypt's economy. More than 12.8 million tourists visited Egypt in 2008, providing revenues of nearly 11$ billion. The sector employs about 12 percent of Egypt's workforce.


Мисля, че да идеш на почивка в Либия към момента си е равносилно на мазохизъм... :p

Що ве? Франция, Италия, Великобритания и САЩ знаеш ли колко "туристи" пратиха там последните няколко дни :D
 
Re: Афилиейт за туризъм

Що ве? Франция, Италия, Великобритания и САЩ знаеш ли колко "туристи" пратиха там последните няколко дни :D

Възползват се от пролетното намаление. Сега им е паднало. :D
 
Re: Афилиейт за туризъм

Възползват се от пролетното намаление. Сега им е паднало. :D

Мен ако питаш, на либийците им е паднало... от самолет ;)
 
Последно редактирано:

Горе