SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт към голям български онлайн магазин

kamenitza

New member
Здравейте,

афилиейт програмата ни се предлага от няколко месеца вече и доста хора я ползват. Някой изкарват пари, други не. Знаете как е.
Наскоро обновихме процентите, на които работим с партньорите си и условията са доста привлекателни. Става дума за това.

Реших да пусна една темичка тук, за да ви информирам, понеже сте професионалисти и можете да си докарате съвсем прилични приходи.
Надявам се няма да се сметне за спам или нежелана реклама.

Ако имате въпроси - насреща съм!

Поздрави!
 
Re: Афилиейт към голям български онлайн магазин

Това е добре, сега ако почнете и да отговаряте на регистрациите за тази програма цена няма да имате. Преди време кандидатсвах 2 пъти и ни вест ни кот от вас. Даже не получих мейл дали сте прочели кандидатурата.
Иначе успех сначинанието.
 
Re: Афилиейт към голям български онлайн магазин

Аз използвах афлейт програмата на shopping.bg и два месеца държах банерите им.Тяхна програма не отчиташе нито едн клик за този период.
 
Re: Афилиейт към голям български онлайн магазин

Всъщност се отчитат продажби, а не кликове. Ако таргетирате добре продуктите спрямо аудиторията, която посещава сайта ви, можете да спечелите доста прилични пари. Ако искате сложите банер с вибратори в блог за здравосовно хранене, няма как да очкавате да се реализират големи продажби.

По въпроса за регистрацията - ако си се регистрирал, значи вече си част от програмата. Потвъждения за регистрацията принципно се изпращат. Нямам представа защо не си получил нищо. Изпраи ми на ЛС мейла, с който си регистриран и ще проверя какъв е проблемът. :)
 
Re: Афилиейт към голям български онлайн магазин

На какво се основава твърдението, че сме измамници? :rolleyes:
 
За: Афилиейт към голям български онлайн магазин

За: Афилиейт към голям български онлайн магазин

По дяволите някой може ли да ми каже как се генерира от имена на физическо лице :

Име на фирмата*
ЕИК/БУЛСТАТ*
Град / Село*
Адрес на регистрация*
МОЛ*
E-mail*

и т.н.
klz1356640512x.png

Според мен първо си оправете сайта после си търсете партньори
 

Горе