SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Афилиейт програми за музика

traki

Оптимист ReMember
Има ли някой с опит и добри резултати в тази област?

Търся свестни афилиейт програми за продажба на музика и музикално видео във всякакви форми:
- Албуми и сингли с доставка на физически носител,
- Афилиейт програми от сайтове за платен даунлоуд на албуми,
- даунлоад на песни, клипове и др.

Аудиторията ми е от САЩ и Великобритания

пробвал съм с продажба на мп3 и албуми от амазон, но нещо не ги тачат..
 
Re: Афилиейт програми за музика

Днес получих точно писмо от Амазон, че ще увеличават комисионните за MP3. Ако искаш прегледай им отново условията - може да са се пооправили нещата.

Хмм, интересно защо не са ми пратили и на мен. Може пък амазонци да са доволни от мен, само аз да не съм доволен от тях :) Имат много готини уиджети за мп3-ки и на кликове го докарвам, но на продажби е много зле положението. Мисля си че някоя програма за даунлоуд на песни и с paypal плащане ще е по-добър вариант.
 
Re: Афилиейт програми за музика

Разгледай този списък от MP3 афилиейт програми, може би ще ти бъде от полза.

Лично аз съм за Amazon.com, особено щом аудиторията ти е от САЩ и Великобритания. С достатъчно добро промотиране на някои албуми и колекции (да кажем чрез блог промотиране, откъси и видеоклипове) ще повишиш продажбите.
 

Горе