SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатен събмит през Google Chrome

ivok

Bashmaistora
Ето една добавка, която предлага безплатен събмит в около 100 директории.

https://chrome.google.com/webstore/detail/jjmokehpbadkaeomgfdodhjemjneonhf

Веднага се получават имейли, някои от които трябва да потвърдите. Предполагам, че сайтове на кирилица няма да се приемат добре, но за английски проблеми няма. Колко директории ще одобрят сайта ви е съвсем друг въпрос.

Както се казва, всеки безплатен линк си е безплатен линк. :cool:
 
Re: Безплатен събмит през Google Chrome

Готино тулче но имай в предвид че деректориите които са в списъка са вече жестоко наспамени и едва ли ще има смисъл от този събмит.
 
Re: Безплатен събмит през Google Chrome

Нали все пак ръчно се одобряват сайтовете, би трябвало да се пресяват. ;) Погледнах някои от директориите и не бих казал, че вътре имаше хиляди сайтове. Но не е задължително да го ползвате - избора си е ваш.
 
Re: Безплатен събмит през Google Chrome

някой който вече е субмитнал да каже има ли сред директориите такива с PageRank>0

щото субмит в нулеви гомняни директории (от сорта на 1ps.ru) и баба ми знае да прави
 
Re: Безплатен събмит през Google Chrome

Вчера субмитнах и 2та си сайта , получих около 20 -30 имейла (някои от които за потвърждение) и сега чакам... Колкото повече , толкова повече :D Едва ли губите нещо , ако даден сайт има ваш линк ...
 
Re: Безплатен събмит през Google Chrome

Едва ли губите нещо , ако даден сайт има ваш линк ...

Убеден съм, че имаш огромен опит и познания свързани с оптимизацията, но може би този пост на колегата BullBlogger ще те обогати допълнително.
 
Re: Безплатен събмит през Google Chrome

Убеден съм, че имаш огромен опит и познания свързани с оптимизацията, но може би този пост на колегата BullBlogger ще те обогати допълнително.
Е то това е логично , той е спамел 21834891581841 сайта ... тук говорим за стотина . Това по никакъв начин не би навредило , не съм професионалист но по пътя на логиката ....
 
Re: Безплатен събмит през Google Chrome

Всеки линк по който има преход е ценен! 20-30 линка дневно не са проблем. Проблем е 1000+ всеки ден :)
 
  • Like
Реакции: Alf
Re: Безплатен събмит през Google Chrome

Хубаво е тулчето, но на мен ми дава "Cannot access directory" за всяка директория
 

Горе