SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

nbsp

New member
Вземи безплатен домейна с разширение .EU с промо код webmeu. Промоцията Важи за 500 бр. домейн имена, като всеки потребител може да регистрира по 1 домейн. За да регистрирате повече от 1 домейн може да регистрирате с различни потребители.

Промоцията Важи до 31.08.2011 и е за първата година от регистрацията на домейн име .EU
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Същата работа, подарък на домейн при поръчка на хостинг :) Всеки втори хостинг го предлага ( ако съм се объркал се извинявам предварително ) .
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Може ли да се вземе само домейн без хостинг. Преди имаше такава промоция но сега неоткривам подробности за тази промоция.
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Може ли да се вземе само домейн без хостинг. Преди имаше такава промоция но сега неоткривам подробности за тази промоция.

Можеш, след като си избереш домейна -> избор на продукт(или услуга, не помня) и избираш Без
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Избираш си домейна, след което избираш без хостинг, след това избураш начин на плащане, след което набиваш кода... изписвати че имаш 100 % отстъпка и ти изписва Сума за плащане: 0.00 лв... финализираш и до минути ти го активира, без да плащаш нищо!

Благодаря на @nbsp за информацията!
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Да, може и домейн без хостинг. Само въвеждаш кода и всичко е ток
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Разочарован....

EDIT : " Некоректно подадена заявка за плащане от системата на търговеца! " Да коментирам още ?
 
Последно редактирано:
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

То всичко ок,ама как да се платят тези 0.00лв :) С Epay, Moneybookers, Paypal и с карти не става?
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Разочарован....

EDIT : " Некоректно подадена заявка за плащане от системата на търговеца! " Да коментирам още ?

Ако подадеш на epay.bg сума от 0.00 лв. винаги ще получиш подобна грешка :)
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Избирате банков превод(поне аз така направих) и след час(тогава видях), че съм получил email, че домейнът ми е активиран. Търпение :)
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Да, и аз сега видях, че поръчката ми е платена и домейна регистриран. Значи става и с избор за плащане от потребителската сметка.
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Ако все още някой има затруднения с регистрацията на безплатните .EU домейни нека да пише на съпорта на ICN.

Имайте предвид, че тези 500 домейна са отпуснати специално за форума. А колкото повече от тях регистрирате, толкова по-добри промоции можете да очаквате в бъдеще.

Едно пиленце ми каза, че съвсем скоро се очакват нови хостинг планове в ICN.Bg, предназначени специално за нуждите на оптимизаторите. Разбирайте много addons на добра цена. :)
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Да не би да има и безплатен хостинг за който не съм разбрал
 
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

Аз вчера регистрирах един ,след като видях темата,но още тогава се бяха изчерпали ,защото ми пишеше ,че дължа >18лева.
PS:Copy-paste на кода...нещо при icn не работи с paste на кода и затова е станало така... :) ще пиша на съпорта
 
Последно редактирано:
Re: Безплатен .EU домейн от ICN.Bg

3 месеца

3 месеца но къде. Как става това с трите месеца, че при закупуването на домейна никъде не видях такава отметка.
 

Горе