SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Блокиране на спамер във FB Comments

palmag

Member
Здравейте в един от проектите си съм поставил FB Comments.
За съжаление ме налази от някакъв спамер който рекламира сайт.
Вече го докладвах и баннах.

Но за съжаление коментарите му се виждат, когато съм извън потребителския си профил във ФБ. (Когато съм логнат не се виждат.)
Предполагам че сега всеки един потребител на сайта ми вижда неговите коментари.
За да ги изтрия трябва да съм излязъл от FB профила си, да кликна горе вдясно "Докладвай", да се логна с име и парола, да кликна пак "Докладвай", след което коментара му вече не се вижда, когато не съм логнат във ФБ. Тази операция за съжаление се повтаря за всяка една страница.

Чудех се, за да не се мъча излишно има ли начин наведнъж да изтрия всичките му постове от моя сайт?
 
За: Блокиране на спамер във FB Comments

За: Блокиране на спамер във FB Comments

From a comment:
  • Click the X next to a comment by the person you wish to ban
  • Select Delete Comment...
  • Choose Delete and Ban User

Ако използваш някакъв компонент за FB коментари - разгледай дали в самия него няма опция за бан и изтриване на всички коментари на баннатия.
 
Re: Блокиране на спамер във FB Comments

Да всеки вижда коментарите му, защото ти си го баннал само за себе си. За да го отнесеш за целият ти сайт трябва да се идентифицираш като администратор на дадената страница.

Постави следния таг в сайта някъде между <head> </head>:

<meta property="fb:admins" content="твоят юзер идент"/>

Това ще ти даде право да администрираш коментарите.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: T_K
За: Re: Блокиране на спамер във FB Comments

За: Re: Блокиране на спамер във FB Comments

Благодаря и на двама ви за помощта. :)
Мисля че се справих със спамера.
 

Горе