SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ботовете на Incansoft

BullBlogger

С рогите напред
Ботовете на Incansoft не са еталон за работещо нещо и дори могат да изпробват дебелината на нервите ви, но някои от тях все пак заслужават определено внимание. Стандартната цена е 30 долара на парче, което е жив обир за Testimonial Manager-а, но е що годе прилична цена за Llama Spin. Ако не друго Биг Майк се старае редовно да облива потребителите си с купони и то по 50%. Все пак за 15 долара парчето ботовете на Инкансофт вършат работа за по-непретенциозните.

Преди малко получих поредния мейл от Биг Майк и купоните са:

THANKS само с главни

изключение правят два бота

GFX Writer купонът е GRAPHICS
GFX Video Writer е VIDEO

каталог с всички продукти
http://incansoft.com/Catalog.php

Купоните важат за уикенда, каквото и да означава това.

Преди да купите нещо не е зле да попитате дали някой вече има преки впечатления. Моята препоръка е за спинъра. За 15 долара върши съвсем прилична работа:
- има три типа бази със синоними - едната от гугъл (почти безполезна), втората статичен речник (доста е прилична) и третата е добавеното във Favorites от потребителите (в общи линии най-полезната част)
- има опция за заместване на всички думи с избраните синоними
- като добавяте във фаворитите си дефакто обогатявате третата база
- най-полезната част - има бутон "замести с моите фаворити" и "замести с фаворитите на всички потребители". С едно натискане се сдобивате със спинната статия. Е, не е като писана от Шекспир, но за някои специфични нужди е напълно приемлива

Недостатъци на спинъра:
- постоянна връзка с техния сървър, демек има забавяне
- не познава малки и главни
- малко му е зор спинването на повече нива, абе направо не може да го прави автоматично, ръчно естествено няма проблем
- няма спел чек (явно са преценили, че спиннатата плява не заслужава проверка на правописа)

ПП: не съм в партньорската програма на Инкансофт, линковете не са афилиейт - ако постът ви се е сторил полезен използвайте бутона за репутация, ама ако може зелена.

Не печеля нищо ако си купите някой от продуктите им т.е. няма да се чувствам гузен, ако после прецените, че нервите ви не са достатъчно дебели. Точно заради това подчертавам - преди да купите нещо питайте!
 
Последно редактирано:
Re: Ботовете на Incansoft

Има нова промоция за ботовете на Incansoft. За незапознатите за какво иде реч. Incansoft открай време правят ботове за автоматизация на различни процеси. Някои от най-популярните им продукти са свързани с автоматизация на
- синонимизиране на текст (това е в общи линии най-добрият им продукт - ако нямате друг спинър за 8 долара това си струва) - llamaSpin
- събмит по директории
- блог коментари
- форум коментари
- прес рилийз
и тн
пълният списък с продуктите е тук http://www.incansoft.com/Catalog.php

Важно е да се отбележи, че промоцията изтича днес. Купонът е

777

С две изключения

За GFX Writer купонът е GRAPHICS.
За GFX Video Writer купонът е VIDEO.

Забележки:
1. Няма рифънд
2. Не съм афилиейт т.е. нищо не печеля от това, че купувате - съответно не съм и съпорт - питайте Големия Майк не мен
3. Казах, че ботовете стават т.е. за осем долара не очаквайте чудеса
 
Re: Ботовете на Incansoft

Има нова промоция за ботовете на Incansoft. За незапознатите за какво иде реч. Incansoft открай време правят ботове за автоматизация на различни процеси. Някои от най-популярните им продукти са свързани с автоматизация на
- синонимизиране на текст (това е в общи линии най-добрият им продукт - ако нямате друг спинър за 8 долара това си струва) - llamaSpin
- събмит по директории
- блог коментари
- форум коментари
- прес рилийз
и тн
пълният списък с продуктите е тук http://www.incansoft.com/Catalog.php

Важно е да се отбележи, че промоцията изтича днес. Купонът е

777

С две изключения

За GFX Writer купонът е GRAPHICS.
За GFX Video Writer купонът е VIDEO.

Забележки:
1. Няма рифънд
2. Не съм афилиейт т.е. нищо не печеля от това, че купувате - съответно не съм и съпорт - питайте Големия Майк не мен
3. Казах, че ботовете стават т.е. за осем долара не очаквайте чудеса
 

Горе