SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Брояч на уникални посещения в статиите за WP ?

cerberpeter

New member
Здравейте,
понеже няколко човека ще правим блог и ще публикуваме в него се налага да отчитаме по някакъв начин приноса на всеки. Та смятам, че това ще стане най-добре като се видят уникалните посещения в публикациите на всеки. Обаче има ли такъв плугин за WP, който да ги отчита? Аз нещо не успях да открия :rolleyes:

Re: Брояч на уникални посещения в статиите за WP ?

Има такъв плугин, но не мога да се сетя за името... бях го гледал в плугин секцията на wordpress, поразрови се, 100% ще го намериш

Използвайте GA, като поставите адреса на автора в адреса на поста.
Примерно domain.com/mlazarov/misli-i-razmisli.html

В края на месеца отивате в GA и гледате посещенията на /mlazarov/

Разбира се не забравяте да ме черпите бира :)

Благодаря и на двамата! :)

Има такъв плугин, но не мога да се сетя за името... бях го гледал в плугин секцията на wordpress, поразрови се, 100% ще го намериш
Намерих един - Post Like Counter, но нещо не мога да разбера как работи. Има едно изречение, което не ми е ясно - "When one post have Both 'showLikeCount' and 'showLikeLink' , this plugins will ajax update how many people like your post". Къде трябва да ги има и двете и кои са тези двете. Личи си че китайци са го правили плъгина :)

Използвайте GA, като поставите адреса на автора в адреса на поста.
Примерно domain.com/mlazarov/misli-i-razmisli.html

В края на месеца отивате в GA и гледате посещенията на /mlazarov/

Разбира се не забравяте да ме черпите бира :)
Много добра идея :) В крайна сметка може и така да направим, ако не се оправя с плъгина. За бирата няма проблеми, стига да минеш край Бургас ;)

Ако не си намерил може да видиш и плъгина: WP-PostViews 1.40 - Enables you to display how many times a post/page had been viewed.

а пък с Popularity Contest плъгина може да си добавите и критерии и да си направите класация - This will enable ranking of your posts by popularity; using the behavior of your visitors to determine each post’s popularity. You set a value (or use the default value) for every post view, comment, etc. and the popularity of your posts is calculated based on those values.

Последно редактирано:

Горе